February 2020 18 / سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۴۶۲۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
0
مدیر عامل گروه صنعتى ایران خودرو ضمن رونمایى و تحویل خودروى آتش نشانى فرودگاهى، گفت: تا پایان امسال از دو خودروى دیگر ایران خودرو دیزل رونمایى خواهیم کرد.

به گزارش پول نیوز؛ فرشاد مقیمى امروز در مراسم تحویل خودروهاى آتش نشانى فرودگاهى شرکت ایران خودرو دیزل، محورى‌ترین مسئله این شرکت را حفظ تولید عنوان کرد و گفت: امروز به دنبال آن هستیم که بتوانیم پرچم تولید را همچنان برافراشته نگه داریم، در این راستا در حوزه تولید خودروى سوارى بیش از ١٠٠ درصد و در تولید خودروهاى ایران خودرو دیزل به بیش از ٣٠درصد رشد تولید رسیده‌ایم.

او ادامه داد: همچنین سال ٩٩ رکوردهاى ویژه اى در تولید خودروهاى ایران خودرو دیزل خواهیم داشت که محوریت اصلى این اهداف، داخلى سازى قطعات است؛ دستگاه اول خودروى آتش نشانى فرودگاهى با ٢٥ درصد ساخت داخل و دستگاه دوم با ٣٥ درصد ساخت داخل تولید شده که این اعداد افزایش خواهد یافت.

مقیمى گفت: تا پایان امسال با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابى دارایى‌ها از شمول ماده ١٤١ قانون تجارت خارج می‌شویم همچنین موتور ٣٥٥ ظرف ماه‌هاى آینده به موتور یورو ٥ ارتقا خواهد یافت و ارتقاء موتور ٤٥٧ را نیز در دستور کار داریم.

مدیر عامل ایران خودرو خبر داد: دو خودروى دیگر شرکت ایران خودرو دیزل را تا پایان سال رونمایى خواهیم کرد؛ همچنین قرارداد تولید ١٢ خودروى آتش نشانى هواپیمایى داریم که تا تیر ماه نیز به این تعهدات عمل مى‌کنیم.

مقیمى بیان کرد: در این راه، درخواست ما اعتماد دولت به داخلى سازى است؛ شبکه تامین شرکت ایران خودرو دیزل کامل است و مى تواند بسیارى از خدمات را به کشور ارائه دهد ضمن اینکه باعث صرفه جویى از خروج ارز و ایجاد اشتغال نیز خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: