کد خبر: ۳۲۴۴۹۸
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
0
پول نیوز - مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: امروز با حضور وزیر راه وشهرسازی ۱۰ هزار واحد مسکن مهر در فاز‌های مختلف به بهره برداری می‌رسد.

افتتاح ۱۰ هزار واحد مسکن در پرند

 

به گزارش پول نیوز، مهدی هدایت مدیر عامل شرکت عمران پردیس  با بیان اینکه ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس آماده بهره برداری است، گفت: طبق دستور وزیر راه و شهرسازی زیر ساخت تمامی واحدهای مسکن از جمله آب و برق و گاز باید تکمیل و سپس تحویل داده شود.

او افزود: پیش از افتتاح رسمی تمامی واحدهای مسکن مهر در پردیس توسط وزیر راه و شهرسازی این واحدها به مرور به متقاضیان تحویل داده شده و ما منتظر افتتاح رسمی نماندیم.

هدایت تاکید کرد: پیش بینی می شود تا پایان سال کار تکمیل تمامی واحدهای باقی مانده به اتمام برسد.و بتوانیم ۱۵ هزار واحد را افتتاح کنیم.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه ۲۲ هزار واحد مسکن مهر در پردیس مشکل معارض و حقوقی داشته اند گفت: به جز این واحدها ساخت مابقی واحدها در حال انجام است.

هدایت اظهار کرد: سعی کرده ایم با انتخاب پیمانکاران خبره و متعهد سرعت ساخت واحدها را افزایش دهیم و هیچ مشکلی از لحاظ کندی در سرعت ساخت واحدهای مسکن مهر نیست.

او با اشاره به اینکه همکاری تمامی دستگاه ها از جمله وزارت نیرو و وزارت نفت در تامین خدمات زیر بنایی و روبنایی می تواند در سرعت ساخت واحد ها بسیار موثر باشد گفت: بسیاری از واحدهای مسکن مهر به دلیل نداشتن خدمات زیر بنایی و رو بنایی قابل افتتاح نیستند بنایراین همکاری آنها در تکمیل خدمات می تواند بسیار موثر باشد.
هدایت به آخرین وضعیت طرح اقدام ملی مسکن در پردیس گفت: حدود ۸ هزار واحد زمین به تعاونی‌های واحد شرایط واگذار شده و حدود ۳ هزار واحد مسکونی هم در این طرح ثبت نام شده است.

او با اشاره به اینکه هم اکنون در حال آماده سازی زمین‌های طرح اقدام ملی مسکن هستیم، گفت: تا پیش از آغاز سال ۹۹ پیمانکاران واجد شرایط اقدامات لازم را برای ساخت واحد‌های طرح اقدام ملی مسکن انجام می‌دهند.
هدایت با اشاره به اینکه تا پیش از پایان سال ثبت نام دور دوم طرح اقدام ملی مسکن آغاز می‌شود، گفت: طبق دستور وزیر راه و شهرسازی سهمیه متقاضیان در دور دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن افزایش می‌یابد.
مدیر عامل شرکت عمران پردیس بیان کرد: قیمت واحد‌های مسکونی در طرح اقدام ملی مسکن هیج تفاوتی با سایر پروژه‌ها ندارد و قیمت این واحد‌ها یک و نیم تا ۳ و نیم میلیون تومان برای متقاضیان تمام می‌شود.

او با اشاره به اینکه در طرح اقدام ملی مسکن سعی بر خانه دار شدن مردم به ویژه اقشار و دهک‌های ضعیف جامعه دیده شده است، گفت: با افزایش ساخت و ساز به ویژه در طرح اقدام ملی مسکن علاوه بر ایجاد اشتغال در بین متقاضیان شاهد کنترل و کاهش قیمت در بسیاری از بخش‌ها به ویژه اجاره و خرید و فروش مسکن خواهیم بود.

هدایت با اشاره به اینکه دهک‌های اول تا سوم جامعه در صورتی که طرح اقدام ملی مسکن کلید نمی‌خورد به هیچ عنوان قادر به خانه دار بودن نبودند، گفت: در صورتی که دولت این طرح را کلید نمی‌زد هم اکنون وضعیت بازار مسکن به ویژه در شهر‌های جدید بسیار پرنوسان بود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: