February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۴۴۸۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
0
پول نیوز - بانک کشاورزی از ابتدای سال 1398 تا آغاز دهه مبارک فجر، 5625 میلیارد ریال تسهیلات شیلات و آبزی پروری برای راه اندازی قریب به 3000 طرح پرورش و فرآوری آبزیان پرداخت کرده است.

پرداخت 5600 میلیارد ریال وام شیلات و آبزی پروری توسط بانک کشاورزیبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، این بانک با هدف تامین امنیت غذایی کشور ، مدیریت منابع آبی، مصرف بهینه انرژی ، اشتغالزایی و اصلاح فرهنگ غذایی در راستای حفاظت از محیط زیست ، از ابتدای سال 1398 تا دهم بهمن ماه 5625 میلیارد ریال تسهیلات در زیر بخش شیلات و آبزی پروری - با اولویت گسترش سیستم های نوین نظیر پرورش ماهی در دریا - به متقاضیان پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی به منظور ترویج و توسعه روش های نوین و اقتصادی آبزی پروری و مدیریت منابع آبی ، حمایت از طرح های پرورش ماهی در دریا را در اولویت قرار داده و در سال جاری با پرداخت 186 میلیارد ریال تسهیلات پرورش ماهی در دریا، شرایط تولید 2000 تن پروتئین دریایی در قالب سه طرح بزرگ را ایجاد کرده است که کمک موثری در راه تامین امنیت غذایی کشور است.

این گزارش می افزاید: پرداخت تسهیلات شیلات و آبزی پروری توسط بانک کشاورزی در سال 1398 نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: