کد خبر: ۳۲۴۴۰۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
0
پول نیوز - از امروز ۱۵ بهمن ماه سال ۹۸، انجام تمامی تراکنش های بدون حضور کارت و نیازمند رمز دوم با مبالغی بیشتر از یک میلیون ریال در بانک ملت، صرفاً از طریق رمز دوم پویا (یکبار مصرف) امکان پذیر خواهد بود.

اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا در بانک ملت از 15 بهمنبه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، دارندگان کارت های این بانک می توانند در مجموع تا سقف یک میلیون ریال در روز همچنان با استفاده از رمز دوم ایستا (رمز عبور فعلی) نسبت به انجام تراکنش های بدون حضور کارت اقدام کنند.


بر اساس این گزارش، با هدف رفاه حال مشتریان بانک ملت، رمز دوم پویای تمامی کارت های دارای رمز دوم به صورت سیستمی از امروز ۱۵ بهمن ماه سال جاری فعال خواهد شد، به نحوی که مشتریان بانک از ابتدای امروز قادر خواهند بود تمامی تراکنش‌های بدون حضور کارت ( نظیر خرید اینترنتی، کارت به کارت، خرید شارژ و پرداخت قبوض) را با استفاده از سامانه هریم یا استفاده از سرشماره ۳۰۰۰۳۳۰۳ از طریق پیامک دریافت کنند.


در عین حال، دارندگان کارت بانک ملت برای بهره مندی از خدمات سامانه رمزنگار(اپلیکیشن) کماکان باید به پایانه های خودپرداز، پایانه های بانکی غیرنقد، سامانه همراه بانک یا بانکداری اینترنتی مراجعه و نسبت به فعال سازی آن اقدام کنند.


فعال سازی خودکار رمز پویا برای کارت های دارای رمز دوم، صرفاً جهت استفاده از خدمات سامانه هریم و رمز نگار پیامکی است و مشتری برای استفاده از اپلیکیشن رمز نگار ملت باید راساً اقدام کند.


بر این اساس، مشتریانی که قبلاً رمز دوم پویای خود را فعال کرده اند می‌توانند با مراجعه به خودپردازها و پایانه های بانکی غیرنقد بانک ملت رمز دوم ایستای خود را برای انجام تراکنش های کمتر از یک میلیون ریال فعال کنند. در این صورت این دسته از مشتریان قادر خواهند بود برای تراکنش های فوق به جای رمز پویا از رمز ایستا نیز استفاده کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: