مدیر عامل بورس انرژی خبر داد؛
کد خبر: ۳۲۴۳۴۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
0
پول نیوز - مدیر عامل بورس انرژی از آغاز عرضه دو محصول پروپیلن و کالای نرمال هگزان پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند در این بازار طی هفته جاری خبر داد و گفت:از این پس نیاز کشور برای تامین کالای نرمال هگزان از طریق منابع داخلی برطرف می شود.

عرضه هگزان در بورس انرژی

 

به گزارش پول نیوز، سید علی حسینی با اشاره به پذیرش دو محصول جدید پالایشی در بورس انرژی ایران ، گفت: طی روز های اخیر پذیرش دو فرآورده پالایشی پروپیلن و کالای نرمال هگزان در کمیته عرضه بورس انرژی ایران موردپذیرش قرار گرفت و امید نامه آنها بر روی وبسایت بورس انرژی ایران منتشر شد.

مدیرعامل بورس انرژی از آغاز نخستین عرضه این دو محصول در هفته جاری خبر داد و گفت:حجم تعهد عرضه فراورده نرمال هگزان و پروپیلن در بورس انرژی برابر با 80 درصد تولید سالانه و به ترتیب به میزان 40000 تن و 60000 تن در سال است که عرضه مستمر ماهانه این دو کالا در تابلو سایر حامل‌های انرژی بازار فیزیکی همزمان با کالای هگزان پالایش نفت کرمانشاه و پتروشیمی بندر امام و کالای پروپیلن پالایش نفت آبادان افزوده خواهد شد.

وی افزود: این دو فرآورده از محصولات تولید شده در پالایش نفت امام خمینی(ره) شازندبه شمار می روند که با عرضه مستمر و فروش آنها در بورس انرژی از این پس کشور از واردات کالای هگزان نرمال خودکفا خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.