February 2020 19 / چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۴۳۳۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
0
پول نیوز - دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.
‌به گزارش پول نیوز، دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از تاریخ ۱۱ تا ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ در محل مصلای امام خمینی (ره) تهران و با حمایت  نهاد ریاست جمهوری ، وزارت کشور ، وزارت راه و شهرسازی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  برگزار می‌شود.

‌متقاضان جهت حضور در این رویداد می توانند با شماره  ۲۲۸۹۳۲۴۲ و ۲۲۸۹۳۲۴۴ تماس حاصل کرده و یا به آدرس اینترنتی www.iransmartcity.com مراجعه کنند.

نمایشگاه شهر هوشمند تبلور استارت اپ های هوشمند
امسال دومین سالی است که استارت اپ های فعال در حوزه شهر هوشمند فرصتی را برای به رخ کشیدن توانمندی های خود در نمایشگاه شهر هوشمند خواهند داشت.

نمایشگاه شهر هوشمند در حالی آماده پذیرایی از  کسب و کارهای نوین و استارت اپ های فعال در زمینه هوشمند سازی و شهر هوشمند است که اولین تجربه از این پدیده را در سال گذشته به خوبی پشت سر گذاشت ک توانست برای دومین سال بسیجی از اراده های دولتی و بخش خصوصی را با خود همراه کند.

این نمایشگاه جایگاه ویژه ای در بسترسازی برای رقابت و معرفی توانمندیهای استارت اپ ها در حوزه های شهر هوشمند و هوشمند سازی شهری دارد.

حضور و پشتیبانی وزارت خانه ها و بخش های مرتبط با این پدیده فرصت مغتنمی برای شرکت های دانش بنیان, استارت اپ ها, فعالین بخش خصوصی برای کسب حمایت و به رخ کشیدن توانمندی ها و همچنین جذب و مشارکت در هوشمند سازی شهری خواهد بود.

از ویژگی های برجسته این نمایشگاه می توان به تجمیع اراده ها برای هوشمند سازی شهری اشاره کرد چرا که این تجمیع اراده تصمیم گیران برای سیاستگذاری های اتی در حوزه مدیرت شهری نقش بسزایی خواهد داشت از این رو این فرصتی مغتنم برای فعالین هوشمند سازی است زیرا این امکانات و بستر ها به این قوت تنها در سال یکبار امکانپذیر خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: