February 2020 20 / پنجشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۴۲۴۵
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۶
0
پول نیوز - مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) علت فرود دو هواپیمای ماهان از شانگهای و گوانگ‌ژو در تهران با وجود تعلیق پروازهای رفت و برگشت چین را تشریح کرد.
به گزارش پول نیوز، در پی انتشار ویروس کرونا در کشورهای مختلف و اعلام وضعیت هشدار از سوی سازمان جهانی بهداشت، جلسه‌ای به ریاست اسحاق جهانگیری و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اطلاعات، کشور، امور خارجه، راه وشهرسازی و نمایندگان سایر دستگاه‌های ذیربط برگزار شد تا برنامه‌ریزی و تهمیدات لازم برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به کشور انجام و راهکارهای مقابله با این ویروس بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

در این راستا رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، شب گذشته از تعلیق پروازهای چین برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا در راستای تصمیم اتخاذ شده در جلسه راهکارهای پیشگیری از ورود این ویروس و اندیشیدن تمهیدات ویژه برای بازگشت مسافران ایرانی از چین خبر داد.

این در حالی است که بر اساس لیست پروازهای ورودی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) بامداد امروز دو هواپیما شرکت هواپیمایی ماهان از چین و از شهرهای شانگهای و گوانگ‌ژو در ساعت‌های ۴:۲۸ دقیقه و ۵:۱۶ در این فرودگاه فرود آمدند.

علی کاشانی - مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)- در این باره به ایسنا گفت: این دو پرواز، آخرین پروازهای چین بودند که انجام شد و دلیل آن نیز این بود که شرکت هواپیمایی ماهان این پروازها را انجام داده بود و نمی‌توانستیم هواپیماها را در چین نگه داریم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا بازگشت این هواپیماها در مصوبه روز گذشته جلسه بررسی راهکارهای پیشگیری از ورود ویروس کرونا به کشور و مقابله با این ویروس، اعلام شده بود یا خیر، افزود: از این مسئله خبری ندارم اما این پرواز به دلیل اینکه مسیر رفت آن قبل از ابلاغ این مصوبه انجام شده بود نمی‌توانست به کشور بازنگردد و از این به اعد دیگر هیچ پروازی نخواهیم داشت.

مدیر روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) همچنین درباره تمهیدات اندیشیده شده برای پیشگیری از ورود ویروس کرونا از طریق این دو پرواز اظهار کرد: همه اقدامات پیشگیرانه و پزشکی در این راستا انجام خواهد شد و ماموران وزارت بهداشت در ورودی فرودگاه امام خمینی (ره) همه مسافران را غربالگری می‌کنند و هواپیماهای مورد نظر نیز ضدعفونی خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: