February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۴۲۳۰
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱
0
پول نیوز - خودرو‌های سایپا از قاعده افزایش قیمت در بازار خودرو مستثنی نیستند و در تعطیلات هفته گذشته دست کم یک میلیون تومان گران شده‌اند.
به گزارش پول نیوز، بیشترین افزایش قیمت در چند روز اخیر به نام ساینا ثبت شده که حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ در تعطیلات هفته گذشته یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته و امروز در بازار با نرخ ۷۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. تیبا صندوق‌دار هم یک میلیون تومان گران شده و روی نرخ ۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. امروز کوییک‌دنده‌ای در بازار ۸۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که نشان دهنده افزایش یک میلیونی قیمت این خودرو سایپا در تعطیلات هفته قبل است.

پراید هاچ‌بک که هفته گذشته کانال ۶۰ میلیونی را فتح کرده بود، در تعطیلات چند روزه حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و تا ۶۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پیشروی کرده است. پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ پا را فراتر گذاشته و بعد از چند روز تعطیلی با افزایش قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز پراید صندوق‌دار در حال حاضر ۵۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. پراید وانت گام‌های کوتاه‌تری برمی‌دارد. امروز این خودرو سایپا در بازار ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۴ میلیون تومان رسیده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: