سودسازی به لطف متفرقه ها؛
کد خبر: ۳۲۴۲۰۴
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
0
پول نیوز - «تمحرکه» مدتی است مورد توجه اهالی بازار سرمایه قرار داشت و رشد قیمت مطلوبی را به ثبت رساند؛ حال صورت های مالی از سوددهی این شرکت حکایت می کنند.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، در حالی که ماراتن گزارش های 9 ماهه به پایان رسیده، شرکت «ماشين سازي نيرو محرکه» تازه از خواب بیدار شده و گزارش خود را منتشر کرد.
بر اساس این گزارش، حاصل عملکرد 9 ماهه شرکت فقط یک میلیارد ريال سود خالص بوده است؛ البته اگر نگاهی به دوره مشابه سال قبل بیندازیم، متوجه چرخش 180 درجه ای می شویم. چرا که در دوره 9 ماهه سال قبل 7 میلیارد ريال زیان متحمل شده بود.
با رشد 29 درصدی، درآمدهای عملیاتی به 12 میلیارد ريال رسید اما؛ افزایش بی مهابای بهای تمام شده موجب شد تا همانند دوره های قبلی، «تمحرکه» با زیان ناخالص مواجه شود.
در این بین، تنها شناسایی 10 میلیارد ريال درآمد متفرقه باعث شد تا از زیان خالص فرار کند و به سود ناقابلی دست یابد. به این ترتیب، این شرکت با سرمایه 122 میلیارد ريالی، حدود 96 میلیارد ريال زیان انباشته دارد.

«تمحرکه» به سود رسید

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: