February 2020 27 / پنجشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۸
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند هشدار داد؛
کد خبر: ۳۲۴۱۶۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
0
پول نیوز - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند درباره واحدهای مسکن مهر و تحویل آنها چزئیاتی را اعلام کرد.
به گزارش پول نیوز، محسن وطن خواهی گفت: تاکنون از مجموع ۹۰ هزار واحد مسکن مهر مورد بارگذاری در شهر جدید پرند ۷۴ هزار واحد افتتاح شده است.

وی افزود: سرجمع از این تعداد ۶۰ هزار واحد کارت قسط خود را دریافت و ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد هنوز این کارت را دریافت نکرده‌اند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند اظهار داشت: طبق قانون وقتی پروژه‌ای به بیش از ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی می‌رسد، از مردم درخواست می‌شود برای دریافت کارت قسط واحد خود اقدام کنند که هم در روند تکمیل پروژه قرار گیرند و هم کم کم آماده برای تحویل و اسکان شوند.

به گفته وطن خواهی، به نظر می‌رسد علت اینکه بیشتر افرادی که تاکنون واحدهای خود را تحویل نگرفته‌اند عدم نیاز آنها به سکونت در واحد مسکونی خود باشد؛ در حالی که بخش عمده‌ای از این واحدها آماده و قابل سکونت هستند.

وی تأکید کرد: آن دسته از متقاضیان مسکن مهر پرند که واحدهای آنها آماده تحویل بوده و پیامک تحویل واحد را دریافت کرده ولی نسبت به دریافت کارت قسط خود اقدام نکرده‌اند، می‌بایست در اسرع وقت ضمن مراجعه به کارگزاری شرکت عمران شهر جدید پرند، نسبت به تحویل واحد و دریافت کارت قسط اقدام کنند.

کسانی که واحد مسکن مهر را تحویل نگیرند، مشمول چه جرایمی می‌شوند؟
این مقام مسئول در شرکت عمران شهرهای جدید ادامه داد: بدیهی است که در صورت عدم مراجعه در زمان تعیین‌شده، مشمول افزایش سود تسهیلات از ۴ به ۱۸ درصد و حذف یارانه دولتی محوطه‌سازی و آماده‌سازی در قیمت تمام‌شده واحد خواهند شد.

وطن خواهی بیان داشت: قبل از این بحث، بارها شرکت عمران شهر جدید پرند از طریق پیامک اخطار، تذکر و هشدار به مردم جهت تحویل واحدهای خود اقدام کرده بود که متأسفانه با استقبال متقاضیان مسکن مهر پرند مواجه نشد.

جریمه‌ای که اثرگذار بود
وی تصریح کرد: خوشبختانه پس از صدور این اطلاعیه روند تحویل مسکن مهر در پرند خیلی خوب شده به نحوی که روزانه بین ۲۰۰ تا ۲۲۰ نفر نسبت به تحویل کارت قسط واحدهای خود اقدام می‌کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند افزود: اگر همین روند ادامه یابد تکلیف ۳ تا ۳ هزار و ۵۰۰ واحد از ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد تا اول اسفند ماه سال جاری روشن خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: