کد خبر: ۳۲۴۰۶۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
0
پول نیوز - عضو هیئت مدیره گروه باما از سود 150 میلیارد تومانی «فروی» خبر داد.

سود 150 میلیاردتومانی در انتظار سهامدارن «فروی»

 

حسین زاده در گفتگو با پول نیوز، درخصوص هدف این شرکت برای عرضه اولیه گفت: مهم ترین هدف شرکت وارد شدن در بورس، شفاف سازی و همچنین ارتقا بیشتر شرکت بوده که با توجه به قوانینی که سازمان بورس اوراق بهادار شرکت تصویب کرده «ذوب روی اصفهان» با عرضه اولیه توانست وارد فرابورس شود.

وی ادامه داد: «فروی» جز شرکت های زیر مجموعه شرکت «باما» بوده که با توجه به پرتفوی و سودآوری این شرکت تصمیم بر این شد که وارد فرابورس شویم.

عضو هئیت مدیره باما در پیش بینی آینده این شرکت فرابورسی بیان داشت: اغلب تحریم های خارجی بر روی شرکت های تاثیر نمی گذارند اما؛ مهم ترین مانع برای فروش و یا حتی تاخیر در فروش کالا مربوط محدویت های داخلی و سنگ اندازی برخی از دستگاه ها و ارگانها است. البته درحال حاضر وزارت صمت به اهداف خود دسترسی پیدا کرده است و این محدویت ها برداشته شده است.

حسین زاده خاطرنشان کرد: در آذرماه و با برداشته شدن محدویت های داخلی میزان تورم کالا در شرکت «ذوب روی اصفهان» کاهش پیدا کرده توانست بخشی از مصرف و فروش شمش روی در بازار داخلی را تامین کند.

وی در خصوص تحریم های اخیر داخلی و خارجی بیان داشت: اغلب این تحریم ها بر روی تولیدات ما تاثیرگذار نبودند و ما همچنان از فروش داخلی سهم بزرگی داریم و از این بابت احساس نگرانی نداریم.

عضو هئیت مدیره گروه باما درباره سود این شرکت گفت: در 9 ماهه اخیر آخرین سود به دست آمده ما 90 میلیارد تومان بوده که پیش بینی می شود این سود تا با سال 98 و با تحقق فروش به 150 میلیارد تومان برسد.

وی بیان کرد: اگر با شرکت «ذوب روی اصفهان» حاشیه سود مناسبی برای گروه «باما» نداشته باشد امکان واگذاری فراهم می شود که باتوجه به حاشیه سود مناسب «فروی» این اتفاق نخواهد افتاد اما؛ ممکن است برای توسعه طرح های آتی بخشی از سهام این شرکت واگذار شود.

حسین زاده در نهایت تاکید کرد: سهام دار اصلی شرکت «ذوب روی اصفهان» گروه «باما» خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: