کد خبر: ۳۲۳۹۹۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷
0
پول نیوز - آقا‌کوچکی گفت: با توجه به افزایش نرخ بنزین و نرخ ارز، قیمت پارچه در بازار شب عید ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.

قیمت پارچه 10 درصد افزایش می یابد

 

به گزارش پول نیوز، حسین آقا‌کوچکی رئیس اتحادیه پیراهن فروشان، درباره وضعیت بازار پوشاک اظهار کرد: افزایش قیمت ۱۰ درصدی پارچه را در بازار شب عید داریم که علت این امر را می‌توان افزایش نرخ بنزین و نرخ ارز دانست.

 

رئیس اتحادیه پیراهن فروشان در خصوص تغییر قیمت در بازار پوشاک نسبت به سال گذشته اظهار کرد: قیمت‌ها نسبت به سال گذشته تغییری نداشته است، چرا که تقاضا در بازار کم است.

 

آقاکوچکی با اشاره به این موضوع که در حال حاضر پوشاک خارجی در بازار کم است، تصریح کرد: صادرات و واردات در این صنف کاهش پیدا کرده است.

 

رئیس اتحادیه پیراهن فروشان با تأکید بر این موضوع که کمبود مواد اولیه در این صنف، دیده نمی‌شود، افزود: سعی کرده‌ایم که مواد اولیه را در بازار تأمین کنیم.

 

آقاکوچکی با تأکید براینکه میزان سفارش‌دوزی افت پیدا کرده است، بیان کرد: مردم برای رفع نیاز خود به سمت کالا‌های آماده سوق پیدا کردند چرا که قیمت آن نسبت به پوشاک سفارشی، پایین‌تر است.

 

رئیس اتحادیه پیراهن فروشان در پایان با بیان اینکه میزان تولید هر کشور؛ عامل مهمی در تعیین رونق اقتصادی آن کشور محسوب می‌شود، گفت: هرچه سهم این بخش با نگاه صادرات محور افزایش یابد چرخ‌های اقتصاد تند‌تر می‌چرخد؛ در مقابل اگر این موضوع محقق نشود بازاری برای دیگر کشور‌ها فراهم می‌شود و این سر آغازی برای از دست دادن بازار داخلی و سپردن آن به بیگانگان خواهد بود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: