کد خبر: ۳۲۳۹۸۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
۱
پول نیوز - ایران خودرو شرایط طرح فروش فوری تنظیم بازاری دو محصول خود را برای امروز و روز سه‌شنبه اعلام کرد.

به گزارش پول نیوز، ایران خودرو در برنامه فروش فوری به روش اعتباری در رهن بهمن ماه، دو محصول ۴۰۵اس‌ای ایکس و سمند ال‌ایکس را عرضه می‌کند.

شرایط فروش اعتباری محصولات ایران خودرو به تعداد بسیار محدود از ساعت۱۰صبح روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۱/۶ و سه‌شنبه مورخ ۹۸/۱۱/۸ و تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می‌گردد:

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو، شرکت ایران خودرو فیلترهای را مطابق شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه که ذیلا” تشریح شده قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه، ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان حداکثر ظرف ۲۰ روز مسترد خواهد شد.

“مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می‌باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.”
 
آغاز فروش تنظیم بازاری «ایران‌خودرو» +روش ثبت‌نام

قواعد و نکات مهم:
* فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای کلیه محصولات این بخشنامه امکانپذیر نخواهد بود. لذا ضروریست نمایندگی‌های محترم در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.
* ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می‌باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد.
* کلیه مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته نسبت به ثبت نام خودرو اقدام نموده اند، قادر به ثبت نام از این بخشنامه نیستند. بدیهی است هر ثبت نام مغایر با شرایط این بخشنامه، از سوی شرکت یک طرفه ابطال خواهد شد.
* این بخشنامه امکان ثبت نام برای افراد بالای ۱۸ سال امکان‌پذیر می‌باشد.
* امکان ثبت نام صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم می‌باشد و امکان ثبت نام برای مشتریان حقوقی و کاردکس و ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی امکان‌پذیر نمی‌باشد.
* امکان انتخاب کد نمایندگی در زمان ثبت نام فعال می‌باشد.
* ثبت نام صرفاً به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت ir.ikco.esale امکان‌پذیر خواهد بود.
* مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده‌اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی‌باشند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.
* مشتریان محترم پس از انجام ثبت نام در سایت فروش اینترنتی و واریز وجه قرارداد، جهت انجام سایر مراحل انجام خرید و تحویل مدارک به شرح ذیل می‌بایستی به نمایندگی مورد نظر خود که در سایت انتخاب نموده است مراجعه نماید.
* امکان انتخاب کارت طلایی تک ستاره ( با احتساب هزینه) برای مشتری اختیاری است.

مدارک مورد نیاز:
۱.فرم قرارداد فروش رهنی (تکمیل و امضاء شده)
۲.وکالتنامه فک پلاک (پیوست بخشنامه می‌باشد)
۳.فرم تعهدنامه (در دو نسخه تکمیل و امضاء شده)
۴.پرینت حساب جاری صادر‌کننده چک (۳۰ گردش آخر)
۵.گواهی امضاء محضری متقاضی و صادر‌کننده چک
۶.کپی شناسنامه و کارت ملی متقاضی و صادرکننده چک
۷.قبض تلفن محل سکونت صادر‌کننده چک (آدرس، تلفن، کد پستی با آدرس و کدپستی صادر‌کننده چک باید یکسان باشد)

مراحل انجام کار:
۱ -جهت واریز مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان، مشتریان محترم می‌بایست پس از دریافت ردیف قرارداد، از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو «بخش میز کار مشی» حداکثر تا پایان وقت اداری دو روزکاری بعد از ثبت نام (۴۸ ساعت) را واریز نمایند، در غیر این صورت قرارداد مذکور غیرفعال شده و وجه به مشتری مسترد خواهد شد.
۲ -مقتضی است نمایندگان محترم در خصوص متن ذیل قبل از انجام پیش ثبت نام به مشتری (صاحب چک) اطلاع رسانی نمایند:
“مشتری به ایران خودرو اختیار می‌دهد به منظور کسب اطلاعات مربوط به تایید اعتبار خرید تسهیلاتی خودرو، استعلامات مورد نیاز را از بانک اطلاعاتی موجود در مراجع ذی صلاح (بانک‌ها و موسسات اعتباری) بعمل آورد.”
۳ -نمایندگان محترم می‌بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.
۴ -ثبت نام صرفاً به‌صورت اینترنتی و از طریق سایت ir.ikco.esale امکان‌پذیر خواهد بود.
۵ -دریافت مدارک مورد نیاز و ادامه مراحل ثبت نام، منوط به دارا بودن شرایط لازم ( زمان بررسی حداقل ۲۴ ساعت می‌باشد ) امکان‌پذیر خواهد بود.
۶ -مشتریان محترم پس از تکمیل واریز وجه پیش پرداخت و انتخاب نمایندگی، جهت اعتبار سنجی و ثبت چک میبایستی به نمایندگی انتخابی خود مراجعه نماید در غیر این صورت امکان اعتبار سنجی و ثبت چک در سیستم نمایندگی میسر نخواهد بود و ضمنا”چنانچه مشتری وجه پیش پرداخت را واریز نماید ولی به ھر دلیلی اعتبار سنجی ایشان تایید نگردد وجه مشتری به حساب ایشان مسترد خواھد شد و مشتری در خصوص ثبت نام ھیچگونه ادعایی نخواھد داشت.
۷ -مبلغ تسهیلات قرارداد برابر جدول پیوست طی صدور چک شخصی در وجه شرکت ایران خودرو از متقاضی دریافت خواهد شد.
۸ -همزمان مدارک تکمیل شده مرتبط با دریافت تسهیلات، از متقاضی( فرم‌ها و مدارک نقد و اقساط مشابه گویاهای جاری بعلاوه وکالتنامه فک پلاک) دریافت می‌گردد.
۹ -مشتری وکالت “فک پلاک و تنظیم سند رهنی” مشابه نمونه پیوست را در دفاتر رسمی برای شرکت ایران خودرو تهیه می‌نماید.
۱۰ -پس از انجام مراحل ثبت نام و واریز وجه و فعال‌سازی قرارداد، پرونده جهت انجام سایر اقدامات به نمایندگان شرکت‌های اعتبارسنج (حمایت گستر و خدمات مشاوره‌ای حامی ایرانیان) مطابق شرح درج شده در فرم خلاصه پرونده، مستقر در معاونت بازاریابی و فروش تحویل شود.
۱۱ -با توجه به محدودیت این طرح، احتمال تکمیل ظرفیت وجود دارد. بدیهی است به محض تکمیل ظرفیت، ثبت نام خودروی مربوطه متوقف خواهد شد لذا ضروری است قبل از صدور چک و اخذ مدارک برابر آیین نامه مربوطه در وب سایت فروش اینترنتی ثبت نام و واریز وجه انجام گیرد.
 
آغاز فروش تنظیم بازاری «ایران‌خودرو» +روش ثبت‌نام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: ۱
نظرات بینندگان
مجید
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1398/11/06
چرت و پرته اصلا نمینویسه من 10 روز دارم تلاش میکنم اسم بنویسم
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: