February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۳۷۲۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
0
پول نیوز - افزایش قیمت در بازار خودرو هنوز متوقف نشده است. خودرو‌های ایران خودرو همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند، اما امروز سرعتشان کمتر از گذشته است.

به گزارش پول نیوز، محصولات ایران خودرو امروز در ادامه روند افزایش قیمت روز‌های قبل، یک پله دیگر صعود کردند. سمند LX امروز در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. سمند EF۷ هم افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و با نرخ ۱۰۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار امروز قیمت‌گذاری می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX امروز بدون تغییر نسبت به روز‌های قبل در بازار با قیمت ۸۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند و روی نرخ ۱۰۴ میلیون تومان متوقف شده است. در این بین پژو ۴۰۵ SLX کمی عقب‌نشینی کرده و در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در حال حاضر ۹۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.  

پژو ۲۰۶ بعد از چند روز ثبات قیمت، امروز ساز گرانی را کوک کرده است. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۹۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم ۸۰۰ هزار تومان گران شده و امروز با قیمت ۱۱۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار پا را فراتر گذاشته و در بازار امروز حدود یک میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در حال حاضر ۱۱۹ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.  

پژو پارس امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان روی نرخ ۱۰۶ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم رفتار مشابهی از خود نشان می‌دهد و با همان قیمت دیروز یعنی ۹۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. دانگ‌فنگ H۳۰ امروز ۱۶۷ هزار تومان است و بدون تغییر نسبت به روز‌های قبل باقی مانده.

دنا پلاس توربو امروز یک گام دیگر به سمت کانال ۲۰۰ میلیونی برداشته و با افزایش قیمت یک میلیونی به ۱۹۱ میلیون تومان رسیده است. دنا پلاس هم امروز یک میلیون تومان گران شده و در بازار ۱۵۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ۱۱۱ میلیون تومان است و نشان از اختلاف ۴۷ میلیونی قیمت بازار و کارخانه دارد. در این بین دنا معمولی تیپ ۱ در بازار امروز تغییر چندانی پیدا نکرده و با قیمت ۱۲۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
 
ایران خودرویی ها طبق معمول، بر مدار گرانی +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.