گردش لاستیک های این تایرساز بیشتر شد؛
کد خبر: ۳۲۳۶۲۴
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲
0
پول نیوز - عملکرد «پاسا» در سه فصل از سال جاری به مراتب بهتر از گذشته بود و توانست رشد جالب توجهی در امر سودسازی رقم بزند.

«پاسا» و 764 ريال سود

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «ايران ياسا تاير و رابر» در دوره 9 ماهه منتهی به آذر سال 98 به ازای هر سهم 764 ريال سود محقق کرد و رشد 259 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به نمایش گذاشت.
عمده دلیل رشد سنگین سودآوری، افزایش 74 درصدی درآمدهای عملیاتی است. در این مسیر، علاوه بر افزایش نرخ فروش، از نظر مقداری نیز 500 تن رشد فروش داشته است.
این شرکت برآورد کرده در 3 ماهه پایانی سال 1290 میلیارد ريال دیگر فروش انجام دهد و با درآمد 2638 میلیارد ريالی 9 ماهه، به درآمدی معادل 3928 میلیارد ريالی دست یابد که 68 درصد رشد نسبت به سال 97 نشان می دهد.
از سوی دیگر، 90 درصد از سایر هزینه های عملیاتی کاسته شد و از محل غیرعملیاتی، 12 میلیارد ريال درآمد کسب کرد تا جمع کل سود خالص «پاسا» تا پایان دوره 9 ماهه، به رقم 458 میلیارد ريال برسد.
توسعه محصولات جدید همچون تایرهای نسل جدید تیوبلس، Off-Road و تایرهای رنگی برای اولین بار در کشور، از جمله اقدامات «پاسا» برای فروش بیشتر به شمار می رود.

«پاسا» و 764 ريال سود

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پوشش زنده آخرین نتایج ماراتن مجلس یازدهم‌
پول نیوز - با اتمام شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، تازه‌ترین نتایج غیررسمی شمارش و تجمیع آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور در حال انتشار است.