مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس؛
کد خبر: ۳۲۳۵۹۸
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
0
پول نیوز - مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: مسابقات معاملات الگوریتمی چند هدف را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن‌ افزایش سرعت و تعداد معاملات و افزایش عمق تحلیل های بازار است.

استفاده از معاملات الگوریتمی مساوی با کاهش تخلفات

 

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در حاشیه مسابقات الگوریتمی بازار سرمایه در گفتگو با پول نیوز بیان داشت: این مسابقات چند هدف را دنبال می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها افزایش سرعت و تعداد معاملات و افزایش عمق تحلیل های بازار است.

یاسر فلاح ادامه داد: رواج معاملات الگوریتمی باعث می‌شود که کمتر شاهد بروز تخلفات در بازار‌های مالی باشیم و در نهایت تعداد تخلفات به صفر برسد.

وی در خصوص دوره اول این مسابقات اظهار کرد: دوره اول بی نظیر بود و بیش از ۱۰۰ درصد انتظارات سازمان بورس و اوراق بهاردار را محقق کرد.

رئیس کمیته اجرایی دومین مسابقات معاملات الگوریتمی گفت: بازار سرمایه به دنبال افزایش عمق تحلیلی بازار است تا جلوی پدیده‌هایی مانند صف نشینی و تک سهم شدن گرفته شود که از طریق معاملات الگوریتمی به سمت خواهیم رفت.

وی افزود: معاملات الگوریتمی در کشور ما مثل دیگر بازار سرمایه اتفاق بیفته معاملات با رشد مواجه شوند
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس بین کرد: در دروه اول بازخورد خوبی از شرکت کننده‌ها و همچینن بازار دریافت کردیم و همین دلیل باعث شد دوره دوم مسابقات را برگزار کنیم.

یاسر فلاح با اشاره به اینکه دومین دوره رقابت معاملات الگوریتمی ۶ هفته ادامه دارد و هفته اول اسفند، برگزیدگان این دوره از رقابت‌ها معرفی می‌شوند، افزود: این مسابقات در سه بخش معاملات در سهام، معامله اوراق با درآمد ثابت و سوال (چالش هفتگی که برای تیم‌ها در نظر گرفته می‌شود) برگزار و در پایان به برندگان جوایزی اهدا می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: