April 2020 07 / سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
سود دو برابری در دیار خراسان؛
کد خبر: ۳۲۳۵۰۴
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
0
پول نیوز - عملکرد 9 ماهه سال جاری «خراسان» بسیار بهتر از گذشته بوده و با وجود تحریم ها صادرات شرکت رشد داشته است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، 9 ماه از سال جاری در شرکت «پتروشیمی خراسان» با تحقق 3615 ريال سود برای هر سهم به پایان رسید و توانست جهش 2 برابری در سودآوری را رقم بزند.
در این مدت، 10 هزار و 549 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی شده که 81 درصد بیش از دوره 9 ماهه سال قبل است. این رشد علاوه بر افزایش نرخ ها، مدیون بهبود مقدار فروش و صادرات نیز است.
این پتروشیمی برآورد کرده در 3 ماهه چهارم سال 4 هزار و 821 میلیارد ريال دیگر فروش به سرانجام برساند و جمع درآمدهای خود را از رقم 15 هزار میلیارد ريال فراتر ببرد.
تامین حداکثری بازار افغانستان، نفوذ به بازار ترکیه و اروپا، افزایش سهم از بازار عراق و تامین اوره صنعتی بازارهای جنوب شرق آسیا از جمله برنامه های «خراسان» جهت بهبود صادرات است. شایان ذکر است که در 9 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مقدار صادرات 30 درصد رشد داشته است.
«خراسان» 201 میلیارد ريال از محل سود ناشی از تسعير دارایی ها و بدهی های ارزی عملياتی و 676 میلیارد ريال از بابت سپرده بانکی درآمد کسب کرد.
مجموع این عملکرد طی دوره 9 ماهه منجر به شناسایی 6 هزار و 471 میلیارد ريال سود خالص شد که 108 درصد بیش از سود مدت مشابه سال 97 است.

«پتروشیمی خراسان» 3615 ريال ساخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
جزییات طرح ویژه تعطیلی یک ‌ماهه کشور اعلام شد
عضو فراکسیون امید و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی دریک رشته توئیت در حساب شخصی‌اش از ارائه طرح سه‌فوریتی تعطیلی یک ماه کشور به علت شیوع کرونا در جلسه علنی روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین مجلس خبر داد.