سود دو برابری در دیار خراسان؛
کد خبر: ۳۲۳۵۰۴
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
0
پول نیوز - عملکرد 9 ماهه سال جاری «خراسان» بسیار بهتر از گذشته بوده و با وجود تحریم ها صادرات شرکت رشد داشته است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، 9 ماه از سال جاری در شرکت «پتروشیمی خراسان» با تحقق 3615 ريال سود برای هر سهم به پایان رسید و توانست جهش 2 برابری در سودآوری را رقم بزند.
در این مدت، 10 هزار و 549 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی شده که 81 درصد بیش از دوره 9 ماهه سال قبل است. این رشد علاوه بر افزایش نرخ ها، مدیون بهبود مقدار فروش و صادرات نیز است.
این پتروشیمی برآورد کرده در 3 ماهه چهارم سال 4 هزار و 821 میلیارد ريال دیگر فروش به سرانجام برساند و جمع درآمدهای خود را از رقم 15 هزار میلیارد ريال فراتر ببرد.
تامین حداکثری بازار افغانستان، نفوذ به بازار ترکیه و اروپا، افزایش سهم از بازار عراق و تامین اوره صنعتی بازارهای جنوب شرق آسیا از جمله برنامه های «خراسان» جهت بهبود صادرات است. شایان ذکر است که در 9 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مقدار صادرات 30 درصد رشد داشته است.
«خراسان» 201 میلیارد ريال از محل سود ناشی از تسعير دارایی ها و بدهی های ارزی عملياتی و 676 میلیارد ريال از بابت سپرده بانکی درآمد کسب کرد.
مجموع این عملکرد طی دوره 9 ماهه منجر به شناسایی 6 هزار و 471 میلیارد ريال سود خالص شد که 108 درصد بیش از سود مدت مشابه سال 97 است.

«پتروشیمی خراسان» 3615 ريال ساخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: