سود دو برابری در دیار خراسان؛
کد خبر: ۳۲۳۵۰۴
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲
0
پول نیوز - عملکرد 9 ماهه سال جاری «خراسان» بسیار بهتر از گذشته بوده و با وجود تحریم ها صادرات شرکت رشد داشته است.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، 9 ماه از سال جاری در شرکت «پتروشیمی خراسان» با تحقق 3615 ريال سود برای هر سهم به پایان رسید و توانست جهش 2 برابری در سودآوری را رقم بزند.
در این مدت، 10 هزار و 549 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی شده که 81 درصد بیش از دوره 9 ماهه سال قبل است. این رشد علاوه بر افزایش نرخ ها، مدیون بهبود مقدار فروش و صادرات نیز است.
این پتروشیمی برآورد کرده در 3 ماهه چهارم سال 4 هزار و 821 میلیارد ريال دیگر فروش به سرانجام برساند و جمع درآمدهای خود را از رقم 15 هزار میلیارد ريال فراتر ببرد.
تامین حداکثری بازار افغانستان، نفوذ به بازار ترکیه و اروپا، افزایش سهم از بازار عراق و تامین اوره صنعتی بازارهای جنوب شرق آسیا از جمله برنامه های «خراسان» جهت بهبود صادرات است. شایان ذکر است که در 9 ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مقدار صادرات 30 درصد رشد داشته است.
«خراسان» 201 میلیارد ريال از محل سود ناشی از تسعير دارایی ها و بدهی های ارزی عملياتی و 676 میلیارد ريال از بابت سپرده بانکی درآمد کسب کرد.
مجموع این عملکرد طی دوره 9 ماهه منجر به شناسایی 6 هزار و 471 میلیارد ريال سود خالص شد که 108 درصد بیش از سود مدت مشابه سال 97 است.

«پتروشیمی خراسان» 3615 ريال ساخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

«ایران خودرو» و افزایش سرمایه ۲ هزار درصدی

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، به افزایش سرمایه ثبت شده ایران‌خودرو رای مثبت داد.
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: