کد خبر: ۳۲۳۴۵۹
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
0
عضو هئیت مدیره فولاد خوزستان گفت: این شرکت تا پایان سال به سود ۴ هزار میلیارد تومانی خواهد رسید.

کسب سود 50 درصدی فولاد خوزستان در نیمه نخست سال

 

محمد مهدی مومن زاده عضوهئیت مدیره فولاد خوزستان درباره اعمال تحریم های اخیر آمریکا برای صنعت فولاد کشور در گفت وگو با خبرنگار پول نیوز گفت: تحریم هابرای این صنعت جدید نیست و در گذشته هم در صنایع اساسی کشور به خصوص در صنعت فولاد این تحریم ها صورت گرفته است. در همین راستا فولاد خوزستان  برنامه ریزی هایی انجام داده  تا تحریم ها تأثیرات کمتری بر روی شرکت داشته باشد و حتی با توجه به محدودیت هایی که فولاد خوزستان در شش ماهه نخست سال داشته اما باز هم توانسته سود بالایی را کسب کند.

وی در ادامه از افزایش سود شرکت تا پایان سال جاری خبر داد و بیان کرد: شرکت فولاد خوزستان تا کنون تقریباً ۵۰ درصد افزایش سود را تجربه کرده و پیش بینی می‌کنیم تا پایان سال هم این سود به ۴ هزار میلیارد تومان هم برسد، ضمن آنکه این یک عدد مناسبی است تا ما بتوانیم این سود را تقدیم سهامدارن خود کنیم.


مومن زاده اشاره کرد: با توجه به اینکه خود شرکت صندوق بازار گردانی دارد توانسته است این سهم‌ها را در بازار حمایت کند و از طرف دیگر فولاد خوزستان توانسته که هم به لحاظ تولید، برنامه‌های عملکرد، زنجیره ارزشی، زنجیره عملیاتی فولاد و سایر فرایند‌های شرکت یک رکورد جدیدی را ثبت کند.


وی با تاکید بر سود آوری شرکت در ادامه افزود: خوشبختانه فولاد خوزستان در این مدت توانسته در حوزه تهیه مواد اولیه خود برای تولید توسط حمل ونقل ریلی خوب عمل کند، به همین علت به سهامداران این اطمینان را می‌دهیم تا بابت سود آوری شرکت و ادامه فعالیت موفقیت آمیز هیچ نگرانی نداشته باشند.


عضو هیئت مدیره فولاد خوزستان در رابطه با صادرات این شرکت اینگونه توضیح داد: امسال فولاد خوزستان به عنوان یک شرکت نمونه در حوزه صادرات انتخاب شد و این توانست با رقبای خود در سراسر جهان رقابت موفقیت آمیزی داشته باشد و به کشور‌های مختلفی صادرات انجام دهد.


وی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای فولاد خوزستان و استراتژی‌های جدید این شرکت افزود: از مهمترین اقداماتی شرکت که در حال انجام است می‌توان تکمیل زنجیره ارزش فولاد را نام برد که هم به لحاظ مدل، تامین مواد، گندله و کنستانتره و سنگ آهن مذاکرات خوبی انجام شده و از طرف دیگر شرکت توانسته با ظرفیت‌های بالایی که دارد مالکیت و مدیریت فولاد اکسین را در دست گرفته و این هم یک خبر خوش برای سهامداران فولاد خوزستان باشد.


مومن زاده در پایان از قرارداد‌های جدید در حوزه بین‌المللی و داخلی خبر داد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: