پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۳۴۲۳
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
0
پول نیوز - مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از هدف گذاری صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده برای تولیدات شرکت های تابعه این گروه خبر داد.

صدور گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان حداکثر تا یکسال آینده

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، روزبه ظهیری گفت: طرح اولیه ارایه تضمین کیفیت برای تولیدات گروه سرمایه گذاری مسکن آماده شده است. این طرح اولیه در مرحله ای است که به لحاظ اقتصادی و اجرایی ملاحظات قانونی و اجرایی آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

وی افزود: امید داریم که بتوانیم گواهینامه تضمین کیفیت را در فاز نخست برای پروژه های آباد (آغاز - بهبود- اقدامی دوباره) طی ۶ ماه تا حداکثر یکسال آینده برای خریداران صادر کنیم تا به عنوان اولین توسعه گر در کشور پروژه های ساختمانی مشمول تضمین کیفیت شوند.مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن درباره روند اجرای این طرح نیز گفت: طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان از مرحله «ایده» عبور کرده و طرح پیشنهادی آن نیز آماده شده است.

 

ظهیری از تشکیل یک کمیته تخصصی برای بررسی چالش و مشکلات احتمالی طرح گواهینامه تضمین کیفیت ساختمان خبر داد و گفت: یکی از مسائل ما این بود که این طرح را متکی به منابع گروه سرمایه گذاری مسکن پیاده سازی کنیم.


وی تاکید کرد: بر مبنای این طرح، گروه سرمایه گذاری مسکن، در قالب صندوق تضمین محصولات گروه و شرکت های تابعه را به لحاظ کیفیت برای خریدارن ضمانت می کند.مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن با تاکید بر اینکه در اجرای فاز اول این طرح نیازی به مجوزهای خاص از دولت و مجلس نداریم اما محدوده نگاه ما این است که گواهینامه تضمین کیفیت را برای کل پروژه های گروه در سراسر کشور عملیاتی کنیم که در این فاز قطعا مجوزهای قانونی گرفته خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.