پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۳۴۱۵
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
0
پول نیوز - مدیرعامل بانک کشاورزی گفت:بانک کشاورزی تلاش می کند در اجرای سیاست های کلان کشور و در راستای برنامه ها و خط مشی وزارت جهاد کشاورزی،حداکثر پشتیبانی را از بخش کشاورزی و فعالان این بخش به عمل آورد.

طی 3سال گذشته،هرسال200هزارمیلیارد ریال منابع جدید برای بخش کشاورزی تجهیز کرده ایم

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، روح اله خدارحمی عصر روز سه شنبه 24دی ماه و در مراسم تجلیل از نمونه های ملی بخش کشاورزی که در این بانک برگزار شد، با اعلام مطلب فوق افزود: بهره وری منابع برای کمک به بخش کشاورزی افزایش یافته است و در سه سال گذشته، هر سال ۲۰۰ هزار میلیارد ریال منابع جدید در قالب سپرده های مختلف برای این بخش تجهیز کردیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به افزایش 2برابری منابع این بانک طی سال های اخیر و عبور از هزار هزار میلیارد ریال تصریح کرد: منابع مالی این بانک در حال حاضر هزار و ۱۴۰ میلیارد تومان شده که با اتکای این منابع سعی کردیم منابع بیشتری در اختیار بخش کشاورزی بگذاریم و در این زمینه موفقیت خوبی داشته ایم.

وی خاطر نشان کرد:در اجرای سیاست های دولت و اولویت های وزارت جهاد کشاورزی،ضمن کمک به بهره برداری از ظرفیت های موجود، به افزایش ظرفیت های جدید در بخش کشاورزی نیز کمک کرده ایم.

خدارحمی با اشاره به تسهیلات پرداختی در حوزه مکانیزاسیون بخش کشاورزی خاطرنشان کرد: طی چهار سال گذشته برای توسعه مکانیزاسیون با پرداخت تسهیلات توانستیم کمک مناسبی به این بخش کنیم.

مدیرعامل بانک کشاورزی روند تسهیلات پرداختی این بانک برای توسعه گلخانه ها را مثبت ارزیابی کرد و با بیان اینکه طی 9 ماه سال جاری از نظر سطح، دو برابر سال گذشته و به هزار و ۹۰ هکتار میزانِ موجود در مصوبه و پرداخت تسهیلات رسیدیم یادآور شد: تا کنون ۱۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم و امیدوارم تا پایان سال 2 هزار هکتار را عملیاتی کنیم.

خدارحمی با بیان اینکه برای توسعه گلخانه، مکانیزاسیون و پرورش آبزیان در همه استان‌ها بدون هیچ محدودیتی تسهیلات پرداخت می شود اضافه کرد: در زمینه دانه های روغنی و کمک به تهیه بذر هم اقدامات خوبی انجام شده و تا حدود زیادی از عهده تکالیف خود بر آمده ایم.

وی عملکرد بیمه محصولات کشاورزی را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: بیمه محصولات کشاورزی پشتیبان بخش کشاورزی است و امسال عملکرد بهتری داشته و جزو معدود سال‌هایی است که با وجود خسارت های بیشتر بهترین عملکرد و کمترین تذکر در زمینه مطالبات بیمه را داشتیم.

خدارحمی با بیان اینکه به لحاظ منابع، روش‌های عملیات، سیستم ها و استفاده از سامانه های مختلف جزو بانک های پیشروی کشور هستیم، ابراز امیدورای کرد:با مشارکت کشاورزان و فعالان بخش کشاورزی هر روز شاهد رونق تولید در این بخش باشیم.

وی بر ضرورت تعامل و تقویت ارتباط نمونه های بخش کشاورزی با بانک کشاورزی و ارائه نظرات و پیشنهادات آنان تصریح کرد:حاصل تلاش ما خودکفایی،رونق تولید و امنیت غذایی کشور است.

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی به رسم هرسال میزبان نمونه های ملی بخش کشاورزی بود و در مراسمی که عصر روز سه شنبه 24 دی ماه با حضور مهندس عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی،روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی، معاونان وزارت جهاد کشاورزی، اعضای هیأت مدیره و مدیران امور این بانک برگزار شد،از منتخبان سی و چهارمین دوره نمونه های ملی بخش کشاورزی قدردانی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: