پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

117 ريال سود بسته بندی شد؛
کد خبر: ۳۲۳۳۹۹
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
0
پول نیوز - «فبستم» در سال مالی 98 خود تحرکی از خود نشان نداد و تنها به سایر درآمدها بسنده کرد.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «صنایع بسته بندی مشهد» که با نماد «فبستم» در بازار سرمایه حضور دارد، در دوره 12 ماهه منتهی به آذر ماه سال 98 هیچ گونه درآمد عملیاتی شناسایی نکرد و حتی نتوانست رقم بسیار جزئی 853 میلیون ريال درآمد سال مالی 97 را تکرار کند.

صورت های مالی این شرکت خالی از هیچ است و تنها 9 میلیارد ريال هزینه های عمومی و اداری پرداخت کرده و 13 میلیارد ريال سایر درآمدهای عملیاتی کسب کرده است.

با شناسایی 2 میلیارد ريال درآمد سرمایه گذاری ها، جمع کل سود خالص به رقم بسیار ناچیز 6 میلیارد ريال رسید که از عملکرد سال مالی قبل 50 درصد بیشتر است.
 
«فبستم» پر از هیچ

به این ترتیب، زیان انباشته این شرکت کوچک با سرمایه کمتر از 52 میلیارد ريال، به رقم 70 میلیارد ريال کاهش یافت و همچنان خود را مشمول ماده 141 قانون تجارت می بیند.

با همه این اوصاف، «فبستم» که در بازار زرد فرابورس حضور دارد، هر سهم آن به قیمت 2110 ريال معامله می شود که به نظر می رسد چندان با شرایط عملیاتی و سودآوری شرکت همخوانی ندارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: