پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

جهش 462 درصدی سود این شرکت پخش؛
کد خبر: ۳۲۳۳۹۵
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
0
پول نیوز - سه فصل از سال جاری برای «قاسم» بسیار خود و پرسود سپری شد و تاکنون رشد حدود 5 برابری در سودآوری را تجربه کرده است.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «قاسم ایران» در 9 ماهه منتهی به آذر سال 98 عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانسته با تحقق 1446 ريال سود برای هر سهم، رشد 462 درصدی در سودسازی را نشان دهد.
طی این مدت، درآمدهای عملیاتی با افزایش 60 درصدی به رقم 18 هزار و 602 میلیارد ريال رسید. از سوی دیگر، افزایش کمتر بهای تمام شده موجب شد تا سود ناخالص 77 درصد جهش کند.
17 میلیارد ريال بابت تعدیلات انبار درآمد شناسایی و در آن سو، 32 میلیارد ريال سایر هزینه های عملیاتی پرداخت کرد.
نکته جالب توجه این است که هزینه مالی نسبت به دوره 9 ماهه سال گذشته افت قابل توجه 85 درصدی داشته است.

«قاسم» با فروش بخشی از سرمایه گذاری های خود طی 9 ماهه اخیر سال جاری، 212 میلیارد ريال درآمد سرمایه گذاری ها شناسایی کرد و به این ترتیب، جمع کل سود خالص در این دوره از رقم 867 میلیارد ريال فراتر رفت. بر اساس این گزارش، سود انباشته «قاسم» به مبلغ 953 میلیارد ريال نزدیک شد.
شایان ذکر است که در این گزارش ذکر شده افزایش سرمایه از 600 میلیارد ريال به 3 هزار و 62 میلیارد ريال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در مرحله تأیید حسابرس قرار دارد.

«قاسم» خودنمایی کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: