پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
در سی‌و‌چهارمین دوره انتخابات نمونه‌های ملی کشاورزی؛
کد خبر: ۳۲۳۳۵۴
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
0
پول نیوز - نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: در شرایط فعلی به فضل خداوند بازار از هیچ کالایی خالی نیست و تغذیه ۱۵۰ میلیون نفر را می‌توان با علم تولید کرد.

تقدیر از ۱۶۶ نفر کشاورز نمونه

 

به گزارش پول نیوز، سی و چهارمین دوره انتخابات نمونه‌های ملی بخش کشاورزی امروز با بیش از یک و نیم ساعت تاخیر در سالن اجلاس سران با ورود رئیس جمهور آغاز شد.

در این مراسم از ۱۶۶ نفر نمونه بخش کشاورزی در ۱۵۵ رشته تقدیر به عمل می‌آید؛ بنابراین گزارش، کاظم خابازی رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و معاون وزیر جهاد کشاورزی در این مراسم اظهار کرد: در نمونه‌های بخش کشاورزی در سال جاری حضور بانوان نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

وی افزود: ۱۵ هزار نفر داوطلب برای نمونه‌های بخش کشاورزی در مرحله‌های ابتدایی انتخاب شد که از میان آن‌ها ۱۶۶ نفر در ۱۵۵ رشته به عنوان برگزیده انتخاب شدند که امروز از آن‌ها تقدیر به عمل می‌آید.

خابازی تولیدکنندگان بخش کشاورزی را قهرمانان واقعی تولید داخلی در کشور دانست.

غذای ۱۵۰ میلیون نفر را با علم می‌توان در کشور تولید کرد

بنابراین گزارش، حجت‌الاسلام سیدرضا تقوی نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نیز در این مراسم اظهار کرد: در فرهنگ اسلامی برای تولید ارزش والایی قائل شده و تولید مفید جهاد در راه خدا محسوب می‌شود و تولیدکننده مجاهد در راه خدا است که برای تامین معاش خانواده خود تلاش می‌کند.

وی افزود: ثروت ملی را باید با تولید افزایش داد. هر فردی که امکان تولید داشته باشد و از آن امکان استفاده نکند از رحمت خداوند دور شده است.

تقوی در بخش دیگری از صحبت‌های خود تلاش وزارت جهاد کشاورزی را در عرصه تولید قابل تقدیر دانست و گفت: در شرایط فعلی به فضل خداوند بازار از هیچ کالایی خالی نیست و تغذیه ۱۵۰ میلیون نفر را می‌توان با علم تولید کرد.

نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: اقتصاد کشاورزی پایدار و اقتصاد نفتی ناپایدار است. وزارت جهاد کشاورزی وزارتخانه حساسی است که در شرایط فعلی تامین امنیت غذایی کشور را برعهده دارد که در این ارتباط باید از تلاش‌های وزیر سابق کشاورزی نیز قدردانی کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.