پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
سیمان ساز ارومیه‌ای جان گرفت؛
کد خبر: ۳۲۳۳۳۵
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹
0
پول نیوز - هر چند که مقدار فروش «ساروم» در طی 9 ماه اخیر تغییر چندانی نسبت به گذشته نداشته اما؛ افزایش نرخ ها و درآمدهای متفرقه سود مطلوبی را عاید شرکت کرد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «سیمان ارومیه» 9 ماه از سال جاری را با کسب سود هر سهم 1152 ريالی به اتمام رساند و نشان داد از 9 ماهه سال قبل 83 درصد بیشتر سودسازی کرده است.

درآمد فروش محصولات با رشد 34 درصدی به رقم 1932 میلیارد ريال رسید که در این مسیر، هم افزایش نرخ و هم رشد مقدار فروش اثرگذار بوده‌اند.

«ساروم» پیش بینی کرده 303 میلیارد ريال دیگر درآمد شناسایی کند که با توجه به روند اخیر پیش بینی قابل قبولی به نظر می رسد و چندان دور از دسترس نیست.

بازاریابی در بازارهای جدید داخلی و صادراتی، افزایش تنوع تولید محصولات، مدیریت هزینه و کنترل بهای تمام شده و هماهنگی با کارخانجات همجوار جهت کاهش تخفیفات، از جمله اقدامات این سیمان ساز است که در جهت رشد فروش و کاهش هزینه های تولید در حال انجام است.

«ساروم» علاوه بر 25 میلیارد ريال درآمد سرمایه گذاری ها، 104 میلیارد ريال درآمد متفرقه نیز شناسایی کرد تا جمع کل سود خالص شرکت طی دوره 9 ماهه منتهی به آذر، به رقم 806 میلیارد ريال برسد که تقریبا 2 برابر سود دوره 12 ماهه سال 97 است.

1152 ريال سود دوره 9 ماهه «ساروم»

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.