پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
دو گام بلند به سوی سقف های جدید؛
کد خبر: ۳۲۳۳۳۲
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
0
پول نیوز - «دلر» طی 9 ماهه گذشته از سال جاری معادل 2 برابر 12 ماهه سال قبل سود ساخت و علاوه بر کمک گرفتن از نرخ های جدید، مقدار فروش را در حد مطلوبی بالا برد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، 9 ماه از سال 98 برای شرکت «داروسازی اکسیر» با تحقق 4667 ريال سود به ازای هر سهم خاتمه یافت که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حاکی از رشد جالب توجه 209 درصدی است.

افزایش درآمد فروش محصولات به میزان 79 درصد سبب شد تا در کنار رشد تنها 52 درصدی بهای تمام شده، سود ناخالص 117 درصد جهش کند.

عملکرد شرکت در افزایش مقدار فروش بسیار مطلوب بوده و شاهد رشد 57 درصدی در این زمینه هستیم که به همراه رشد نرخ ها کمک حال بسیار خوبی برای این داروساز بوده‌اند.

«دلر» براورد کرده در فصل زمستان 1962 میلیارد ريال فروش داشته باشد و در پایان سال جمع درآمدهای عملیاتی خود را به رقم 8000 میلیارد ريال برساند. این در حالی است که در 12 ماهه سال 97 موفق به تحقق 4372 میلیارد ريال درآمد شده بود.

طی 9 ماهه منتهی به آذر ماه، «دلر» 30 میلیارد ريال درآمد سرمایه گذاری ها شناسایی کرد تا جمع کل سود خالص به رقم 2100 میلیارد ريال برسد که تا همین دوره، مبلغ سود 2 برابر دوره 12 ماهه سال قبل است.

4667 ريال سود به رگ های «دلر» تزریق شد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.