پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
یک کارشناس بازار سرمایه پیش بینی کرد:
کد خبر: ۳۲۳۲۶۹
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
0
پول نیوز - یک کارشناس بازار سرمایه از رشد نیم الی یک درصدی بازار طی امروز خبر داد.

افزایش شاخص بورس تا 384 هزار واحد

محمدرضا قاسمی، تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با پول نیوز، بیان کرد: روزهای مختلف بازار سرمایه را نمی توان جدا از هم دانست و بازار طی هفته های اخیر افت 8 تا 10 درصدی را تجربه کرده است.

وی ادامه داد: بازار روز شنبه رشد 2 درصدی را تجربه کرد و روز یکشنبه نیز رشد 5 درصدی داشت اما؛ بازار در انتظار اتفاقات سیاسی و اقتصادی خاص است که بتواند روند خود را تغییر دهد.

این کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: سخنرانی اخیر ترامپ ریزش قیمت نفت و طلا را به همراه داشت که این ریزش ها در نهایت باعث رشد بازار می شود.

این تحلیلگر بیان داشت: حقوقی ها و صندوق های بزرگی که هفته گذشته از بازار حمایت کردند در حال حاضر منتظر بازدهی بازار هستند.

قاسمی در خصوص بازار گفت: روز شنبه بازار رشد مثبت 15 هزارواحدی را تجربه کرد اگر فولاد مبارکه نیز بازگشایی می شد این رشد به عدد 17 هزار واحد می رسید.

وی ادامه داد: بازار تا آخر هفته رشد خوبی را تجربه می کند اما؛ بازار ممکن است مکث کوتاهی را داشته باشد که باعث افت شاخص ها شود.

این کارشناس بازار تاکید کرد: امروز شاخص بازار به بیش از 384 هزار واحد می رسد که این نشان دهنده قدرت عرضه و تقاضای بالا در بازار است.

این تحلیلگر بازار ادامه داد: به عقیده برخی از کارشناسان این مقدار رشد برای بورس کافی است و بازار سرمایه نیاز به استراحت مجدد دارد.

قاسمی در نهایت بیان کرد: بازارامروز رشد یک الی نیم درصدی را تجربه خواهد کرد

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.