پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 29 / چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸
این قطعه ساز به باشگاه هزار میلیاردی ها می پیوندد:
کد خبر: ۳۲۳۲۶۳
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷
0
پول نیوز - «ختور» که روزهای گذشته خبر از انعقاد قرارداد جدید داده بود، اکنون پرده از افزایش سرمایه برداشت تا به باشگاه هزار میلیاردی ها بپیوندند.

 

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «رادياتور ايران» دست به کار شد و از چند محل به دنبال افزایش سرمایه رفت.
بر اساس گزارش توجیهی هیئت مدیره، از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و همچنین سود انباشته، سرمایه 300 میلیارد ريالی کنونی، با 250 درصد افزایش، به 1050 میلیارد ريال افزایش خواهد یافت.
اصلاح ساختار مالي، تقويت نقدينگي، بهبود بهينه مالي و تامين سرمايه در گردش شرکت، از جمله اهداف «ختور» برای افزایش سرمایه عنوان شده است.
این قطعه ساز پیش بینی کرده با ورود سرمایه های جدید به شرکت و اعمال افزایش سرمایه، ضمن بهبود نسبت های مالی، سود خالص سال 98 تحت هر شرایطی در رقم 145 میلیارد ريال قرار گیرد. این در حالی است که طی دوره 6 ماهه نخست سال 72 میلیارد ريال سودآوری داشت.
برای سال 99 با فرض افزایش سرمایه، سود خالص 241 میلیارد ريال برآورد شده که از سود پیش بینی شده سال 98 حدود 67 درصد بیشتر است.

«ختور» در اندیشه سود 483 ريالی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.