پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۳۲۰۱
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
0
پول نیوز - محبی گفت: وضعیت ۳۰ هزار تلفن همراه که به صورت غیرقانونی رجیستری شده‌ بودند به سامانه برگشته است و مشکلی در این زمینه نداریم.
به گزارش پول نیوز، مهدی محبی رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی درباره وضعیت ۳۰ هزار موبایلی که به صورت غیرقانونی رجیستری شده‌اند، اظهار کرد: وضعیت ۳۰ هزار موبایلی که به‌صورت غیرقانونی رجیستری شده‌اند، به سامانه برگشته است و مشکلی در این زمینه نداریم.

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی ادامه داد: اگر موبایلی هنوز رجیستری نشده و به سامانه برنگشته، ممکن است، تخلفی را انجام داده باشد یا شکایتی برای آن ثبت شده باشد.

محبی در ادامه تصریح کرد: هم اکنون مشکلی در زمینه رجیستری گوشی‌های تلفن‌همراه وجود ندارد و امیدواریم که مشکلی در این زمینه وجود نداشته باشد.

گفتنی است، به دنبال فعال شدن سامانه رجیستری تلفن‌همراه و قطع شدن درآمد قاچاقچیانی که از واردات تلفن‌همراه، مبالغ کلانی نصیب‌شان می‌شد، واردات گوشی‌های تلفن‌همراه به صورت مسافری با عوارض گمرکی کمتر، تبدیل به راهی برای دور زدن قانون توسط قاچاقچیان شده بود.

همین موضوع باعث شد تا برخی از آژانس‌های مسافرتی، اطلاعات مسافران خود را به شکل غیرقانونی در اختیار شخص ثالث قرار دهند، تا عده‌ای فرصت‌طلب برای ثبت تلفن‌همراه قاچاق با بهره‌گیری از اطلاعات مسافران، برای ثبت در سامانه رجیستری اقدام کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.