ورود به مرحله دوم افزایش سرمایه؛
کد خبر: ۳۲۳۱۴۲
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱
0
پول نیوز - مرحله دوم افزایش سرمایه «فولاژ» خیلی زود به جریان افتاد تا طرح توسعه شرکت بدون وقفه پیش رود و طبق زمانبندی انجام شده به بهره برداری برسد.
به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «فولاد آلیاژی ایران» در نظر دارد مرحله دوم افزایش سرمایه را به اجرا درآورد.

بر اساس این گزارش، در آخرین روزهای فروردین ماه سال جاری، سهامداران حاضر در مجمع فوق العاده این شرکت تصمیم گرفتند تا میزان سرمایه از مبلغ 499 به 600 میلیارد تومان افزایش یابد.

در مرحله اول، مبلغ سرمایه به 550 میلیارد تومان افزایش یافت و اکنون هیئت مدیره شرکت «فولاد آلیاژی ایران» تصمیم دارد مرحله دوم را به جریان بیاندازد و 600 میلیارد تومانی شود.

این افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و به منظور اصلاح ساختار مالی انجام خواهد شد.

شایان ذکر است که «فولاژ» تا دوره 6 ماهه نخست سال جاری 2 هزار و 767 میلیارد ريال سود خالص شناسایی کرد که در مقایسه با عملکرد نیمه اول سال قبل، رشد جالب توجه 246 درصدی را حکایت می کند.

این شرکت پروژه يزد ۱ را با سرمایه گذاری 500 میلیارد تومانی در دست اجرا دارد که تا پایان نیمه اول سال جاری 45 درصد پیشرفت داشته و برآورد شده در مرداد ماه سال 99 به بهره برداری برسد و وارد مدار تولید شود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: