پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

تایرهای این لاستیک ساز در جاده افزایش سرمایه؛
کد خبر: ۳۲۳۰۵۱
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
0
پول نیوز - در حالی «پکویر» خبر از افزایش سرمایه داده که در گزارش توجیهی سود خالص را 98 با افت قابل توجه نسبت به سال مالی 97 عنوان شده است.
سهامداران «پکویر» منتظر کاهش سود باشند
 
به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، هیئت مدیره «کویر تایر» پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ 700 به 2180 میلیارد ريال را ارائه کرد.

بر اساس این گزارش، به منظور اجراي طرح توسعه افزايش ظرفيت توليد به ميزان 10.777 تن تاير راديال تمام سيمي، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به کار گرفته خواهد شد و بخشی از سرمایه لازم جهت اجرای این طرح، با افزایش سرمایه 211 درصدی تأمین خواهد شد.

طرح توسعه افزايش ظرفيت توليد تاير راديال تمام سيمي خرداد ماه سال 99 به صورت آزمایشی و در تیر ماه همان سال به صورت قطعی به بهره برداری می رسد.

«پکویر» برآورد کرده با ورود سرمایه های جدید به شرکت، سود خالص سال سال 99 به رقم 159 میلیارد ريال نزدیک شود و در سال 1400 با جهشی بلند به 523 میلیارد ريال سود دست یابد.

نکته جالب توجه این است که در این گزارش سود خالص سال مالی منتهی به آذر ماه 98 حدود 128 میلیارد ريال ذکر شده که نسبت به سود سال 97 افت 47 درصدی را حکایت می کند. بنابراین، «پکویر» سال مالی 98 را با درآمد 4730 میلیارد ريالی و افت سود به پایان رسانده است.
 
سهامداران «پکویر» منتظر کاهش سود باشند
 
اکنون حسابرسان نیز گزارش افزایش سرمایه را تأیید کردند و حال «پکویر» در انتظار مجوز سازمان بورس است تا نسبت به برگزاری مجمع فوق العاده و تصویب افزایش سرمایه تصمیم گیری کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.