پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۳۰۲۸
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
0
پول نیوز - نسبت تسهیلات سرمایه ای پرداختی توسط بانک کشاورزی در سال 1398 تا ابتدای دی ماه، با رقمی بالغ بر 282 هزار میلیارد ریال به 73 درصد رسید.

سهم 73 درصدی تسهیلات سرمایه ای به بخش کشاورزی

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، افزایش پرداخت تسهیلات سرمایه ای نسبت به تسهیلات سرمایه در گردش، راهکاری موثر برای تحکیم زیرساخت های تولید در بخش کشاورزی و هدایت سرمایه گذاری ها به سوی اقدامات بنیادین، نوین و ریشه ای در بخش کشاورزی است.

 

بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی در سال 1398 تا ابتدای دی ماه در مجموع بالغ بر 387 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که بیش از 282 هزار میلیارد ریال آن سرمایه ای و بالغ بر 104 هزار میلیارد ریال آن سرمایه در گردش بوده است.

 

این گزارش می افزاید: مبلغ تسهیلات پرداختی توسط بانک کشاورزی در این مقطع نسبت به مقطع مشابه سال گذشته 80 هزار میلیارد ریال معادل 23.6 درصد افزایش داشته و نسبت تسهیلات سرمایه ای نیز 20 درصد رشد کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: