پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

جهش 50 درصدی سود این انبوه ساز در پاییز؛
کد خبر: ۳۲۳۰۲۵
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
0
پول نیوز - در فصل اول سال مالی «ثفارس» با رشد درآمدها، سود پررنگ‌تری نسبت به گذشته ساخته شد.

به گزارش واحد تحیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «عمران و توسعه فارس» در دوره 3 ماهه منتهی به آذر ماه سال جاری 14 ريال سود برای هر سهم محقق کرد که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 50 درصد رشد نشان می دهد.

بر اساس این گزارش، طی دوره یاد شده این انبوه ساز 102 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی کرد و رشد 29 درصدی درآمدها را به معرض نمایش گذاشت.

در این دوره حاشیه سود ناخالص به 48 درصد رسید و با ثبات در هزینه مالی، 24 میلیارد ريال سود خالص شناسایی شد و حاشیه سود خالص در رقم 24 درصد قرار گرفت.

شایان ذکر است که «ثفارس» پیش بینی کرده در 9 ماه باقی مانده از سال مالی خود، 359 میلیارد ريال دیگر درآمد شناسایی کند و جمع درآمدهای عملیاتی خود را به رقم 460 میلیارد ريال برساند. این انبوه ساز سال مالی منتهی به شهریور ماه 99 دارد.

«ثفارس» 14 ريال ساخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.