پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۳۰۰۴
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
0
پول نیوز - وزیر ارتباطات در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت : فضای مجازی، تبدیل به جهنمی برای ‎#تروریست_کت‌وشلواری شده است.
به گزارش پول نیوز، رییس جمهوری آمریکا در بامداد روز 15 دی‌ماه جاری در توئیتی گستاخانه ایران را تهدید به هدف قرار دادن مراکز فرهنگی کرده است. آذری‌جهرمی در پاسخ به این تهدید او را داعش، هیتلر و چنگیز توصیف کرد.

ترامپ در صفحه توئیتری خود نوشت:
ایران برای سال‌ها هیچ چیز به جز مشکلات نبوده. بیاید این را یک اخطار در نظر بگیریم که اگر ایران به هر آمریکایی یا منافع آمریکایی حمله کند، ما ۵۲نقطه از مکان‌های ایرانی را هدف قرار داده‌ایم (به نشانه‌ی ۵۲ آمریکایی که توسط ایران سال‌ها پیش به گروگان گرفته شده‌بودند)، بعضی مناطق به شدت سطح بالا و برای ایران و برای فرهنگ ایرانیان بسیار مهم هستند، و آن اهداف، و خود ایران، به سرعت و به شدت هدف قرار خواهند گرفت. ایالات متحده‌ی آمریکا تهدید بیش‌تری نمی‌خواهد.

این توئیت با واکنش‌های تند بسیاری از کاربران در جهان روبه‌‌رو شده است چراکه ‌تخریب عمدی مکان‌های فرهنگی طبق قطعنامه بین‌المللی جنایت جنگی محسوب می‌شود.

تهدید ترامپ به هدف قرار دادن مراکز فرهنگی شبیه اقداماتی است که در طول تاریخ توسط مستبدان انجام شده و به تازگی توسط گروه تروریستی داعش در شهرهای مورد حمله آن‌ها تکرار شده است.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فن‌‌آوری اطلاعات در توئیتر در پاسخ به این تهدید؛ ترامپ را داعش، هیتلر و چنگیز توصیف کرد و وی را یک تروریست کت و شلواری خواند.

آذری جهرمی در توئیتر نوشت:
ترامپ مثل داعش، مثل هیتلر، مثل چنگیز است که از فرهنگ متنفرند. ترامپ یک تروریست کت و شلواری است. او خیلی زود از تاریخ فرا خواهد گرفت که هیچکس نمی‌تواند "ملت و فرهنگ بزرگ مردم ایران" را شکست دهد.

‎اکنون انتقاد از ترامپ با # تروریست_کت‌وشلواری در فضای مجازی داغ شده است.

امروز وزیر ارتباطات و فن‌‌آوری اطلاعات در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از نتایخ سخنان و اقدامات ترامپ را تبدیل شدن فضای مجازی، به جهنمی برای ‎#تروریست_کت‌وشلواری دانست.

آذری جهرمی نوشت:
فضای مجازی، جهنمی برای ‎#تروریست_کت‌وشلواری شده است.
فشار به شرکت‌های آمریکایی برای سانسور شدید واکنش‌ها به جنایتش و نیز فیلتر کامنت‌ها و غیرفعال کردن تگ‌ها در شبکه‌ی اجتماعی شخصیش.
حیفم می‌آید به او که تاریخ را خوب نمی‌داند، «طبس» را یادآوری کنم، حریف شنهای بیابان ایران هم نبودید!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.