پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
مدیر عامل کارگزاری توسعه سرمایه دنیا؛
کد خبر: ۳۲۲۹۳۲
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
0
پول نیوز - در حال حاضر از شورای بورس، هیئت دولت، سازمان ها و نهادها و تمامی زیر مجموعه های بورسی، خواسته شده است که بازار سرمایه را حمایت کنند.

روند بازار تا پایان هفته نزولی خواهد بود////منتشر نشود

حسنعلی بشارت احسانی مدیرعامل کارگزاری توسعه سرمایه دنیا در مورد نزولی شدن بازار سرمایه به خبرنگار پول نیوز گفت: به نظر من احتمالاً در این هفته به طور کلی بازار منفی خواهد بود اما؛ ممکن است مانند روز گذشته نباشد، در این هفته روندی مثبت نخواهد بود.


وی در مورد اتفاقات سیاسی و بین المللی که در چند روز اخیر صورت گرفته است افزود: اینکه ایران چه تصمیمی دارد و آمریکا چه کاری می خواهد انجام دهد و یا در کشور عراق چه اتفاقاتی قرار است صورت گیرد اینها چیزهایی نیستند که قابل پیش بینی باشد. به نظر من یک الی دو روز آینده با تشدید این اتفاقات طبیعتاً اثر مثبتی بر روی بازار نخواهد گذاشت.


این کارشناس بازار سرمایه اشاره کرد: در حال حاضر از همه مجموعه های درگیر خواسته اند تا خرید و فروش سهام را در این شرایط انجام دهند تا بازار بیشتر از این سقوط نکند و مردم و سهامداران عادی بیشتر از این متضرر نشده و حراسی نداشته باشند.

بشارت احسانی در پایان گفت: باز هم به طور کل نمی توان پیش بینی کرد که هفته آینده بازار چگونه خواهد بود اما جو بازار تنش آلود است و این کمکی به مثبت بودن بازار نخواهد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: