پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

700 میلیون تومان درآمد یک ماه؛
کد خبر: ۳۲۲۹۲۷
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
0
پول نیوز - گزارش عملکرد نهمین ماه سال برای «سفاسی» همانند ماه های دیگر بسیار کم فروغ بود و با درآمدهای بسیار جزئی سپری شد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «فارسیت اهواز» در آذر ماه سال جاری فقط 7 میلیارد ريال درآمد شناسایی کرد که نسبت به درآمد آذر ماه 17 درصد رشد نشان می دهد.

محصولات دیوار و قطعات بتنی با رشد 50 درصدی، درآمد 3 میلیارد ريالی به همراه داشت و در سایر محصولات تغییری چندانی مشاهده نمی شود.

در مجموع، «سفاسی» طی دوره 9 ماهه منتهی به آذر ماه 61 میلیارد ريال درآمد شناسایی کرد که از عملکرد دوره 9 ماهه سال قبل 30 درصد بالاتر است و بهبود درآمدزایی را شاهد هستیم که البته بخش اعظم آن ناشی از افزایش نرخ های فروش است.

در محصول دیوار و قطعات بتنی شاهد رشد 25 درصدی درآمدها هستیم و در لوله و سایر محصولات بتنی رشد 64 درصدی را مشاهده می کنیم.

گنجشک روزی بودن «سفاسی»

شایان ذکر است که سفاسی از جمله شرکت های زیانده است که با سرمایه 660 میلیارد ريالی، حدود 228 میلیارد ريال زیان انباشته تا پایان نیمه اول سال جاری دارد. عملیات این شرکت با زیان همراه است و عملا از فعالیت های خود در نهایت سودی عاید شرکت و سهامداران نمی شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.