پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۹۱۰
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
0
پول نیوز - معاون وزیر راه از توافق با وزارتخانه‌های کشاورزی و صمت برای تولید مسکن خبر داد و گفت: وزارت ارشاد تاکنون درخواستی برای تولید مسکن خبرنگاران ارائه نکرده است.
به گزارش پول نیوز، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان با اعلام این‌که نیمه بهمن امسال ثبت‌نام شدگان نهایی مرحله اول طرح ملی مسکن شناسایی و معرفی و بلافاصله ثبت‌نام مرحله دوم آغاز می‌شود، اظهار کرد: در مرحله اول ثبت‌نام ۱۰۰۰۰ هکتار زمین تخصیص یافت که این میزان افزایش می‌یابد.

وی یادآور شد: در امضای تفاهمنامه تولید مسکن بین وزارت راه و سایر وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها، امکانات دو وزارتخانه و دو مجموعه در تولید مسکن ملاک‌عمل قرار می‌گیرد. در واقع به این روش، ضمن تسهیل‌گری در روند تولید مسکن، افراد واجد شرایط و نیازمند به مسکن صاحب خانه خواهند شد.

وی درباره تفاهمنامه‌های وزارت راه با وزارت ارشاد اعلام کرد: وزارت ارشاد تاکنون درخواست و تقاضایی را برای تولید مسکن جامع هدف خود (خبرنگاران و هنرمندان) ارائه نکرده است. اما در عین حال، وزیر راه و شهرسازی اعلام کرده این وزارتخانه آمادگی دارد برای ساخت مسکن هنرمندان و خبرنگاران با وزارت ارشاد همکاری کند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: با وزارت جهاد کشاورزی تفاهمات اولیه‌ای برای ساخت مسکن داشته‌ایم که کارهای آن در حال انجام است. وزارت جهادکشاورزی اعلام آمادگی کرده و حاضر است تا امکانات در دسترس را برای اجرای این طرح (تولید مسکن) قرار دهد.

محمودزاده افزود: با وزارت صمت نیز توافقات اولیه حاصل شده است، اما از آنجایی‌که بخشی از متقاضیان بین دو وزارتخانه صمت و وزارت تعاون در خصوص مسکن کارگری مشترک هستند باید پالایش و ظرفیت‌های جدید از سوی دو وزارتخانه اعلام و نهایی شود تا بتوانیم تفاهمنامه با وزارت صمت را در خصوص تولید مسکن به امضا برسانیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: