پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۷۸۰
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۹
0
پول نیوز - سود مشارکت در منافع بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری شرکت بیمه‌ کوثر در سال97 بیش از 20درصد اعلام و به حساب اندوخته بیمه‌نامه هر یک از بیمه‌گذاران واریز شد.

سود بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری کوثر در سال 97 بیش از 20 درصد اعلام شد

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، سود اندوخته بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری در سال 97 با نرخی بیش از سود تضمین شده و معادل 20/03درصد محاسبه و پرداخت شد.

مرتضی کامرانی خاطرنشان‌کرد: میانگین سود مشارکت بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری در 8 سال گذشته (سال‌های 1390 تا 1397) رقم 29/22درصد بوده است.

وی تاکید کرد: تفکیک اندوخته حساب‌های بیمه‌های زندگی از سایر حساب‌های شرکت، تفکیک سرمایه‌گذاری‌های مربوط به این بخش از سایر بخش‌‌ها و همچنین شناسایی حوزه‌های سوداور برای سرمایه‌گذاری و تزریق منابع بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری به آن‌ها، ازجمله عوامل تحقق سود مشارکت در منافع بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری است.

مدیر بیمه‌های زندگی بیمه‌کوثر با بیان اینکه ورود به حوزه‌های سرمایه‌گذاری پربازده و فعالیت‌های مستمر مدیران اقتصادی شرکت در بالا بردن کیفیت سرمایه‌گذاری‌ها و توسعه فروش این بیمه‌نامه از اهم برنامه‌های شرکت است، تاکید کرد: بیمه‌کوثر در تلاش است در سال‌های آتی ازطریق کاهش هزینه‌های بیمه‌گری و افزایش درامدها، بیشترین منافع را برای بیمه‌گذاران بیمه‌نامه‌های عمروسرمایه‌گذاری فراهم کند.

کامرانی با اشاره به چند وجهی بودن بیمه‌های عمروسرمایه‌گذاری گفت: در این بیمه‌نامه پوشش‌هایی مثل فوت، بیماری‌ها، حوادث، ازکارافتادگی و غیره ارایه می‌شود، ضمن اینکه مقابله با اثر تورم، امکان برداشت از اندوخته، دریافت وام بدون نیاز به ضامن، سود مشارکت در منافع از مزایای دیگر این بیمه‌نامه است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.