پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۷۷۴
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
0
پول نیوز - قیمت روز خودرو‌های سایپا امروز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی ندارد.
به گزارش پول نیوز، خودرو‌های سایپا امروز با ثبات قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. طوری که هیچ تغییری در قیمت‌ها مشاهده نمی‌شود. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار ۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است که حدود ۱۸ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا ۲ این روز‌ها با نرخ ۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود و این در حالی است که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و نشان می‌دهد تیبا ۲ در بازار حدود ۱۴ میلیون گران‌تر خرید و فروش می‌شود. ساینا هم در نزدیکی تیبا ۲ ایستاده و امروز با قیمت ۶۵ میلیون ۸۰۰ هزار تومان در بازار به استقبال مشتریانش آمده است. کوییک دنده‌ای در بازار امروز مثل روز‌های گذشته با نرخ ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

پراید امروز تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده است. پراید صندوق‌دار سایپا ۱۳۱ در بازار روی مرز ۵۰ میلیونی متوقف شده و حدود ۱۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک بدون تغییر نسبت به دیروز حدود ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود که تقریبا ۱۵ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب است. پراید وانت بیشترین اختلاف را با قیمت مصوب دارد. این خودرو سایپا در کارخانه ۴۰ میلیون قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار حدود ۱۷ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.