پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

چند برنامه در یک نیمه از یک شرکت؛
کد خبر: ۳۲۲۷۲۳
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
0
پول نیوز - «بترانس» در 6 ماهه نخست سال 1،364 میلیارد ریال سود ساخته بود که حسابرسان نیز بر این رقم مهر تأیید زدند.

سود 364 ریالی «بتراس» تأیید شد

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «ایران ترانفسو» در ۶ ماهه منتهی به شهریور ۹۸ به صورت حسابرسی شده به ازای هر سهم ۳۶۴ ریال سود داد این درحالی است که همین سود در مدت مشابه سال مالی گذشته ۲۸۱ ریال بوده است.

درآمدهای عملیاتی این شرکت بورسی در مدت یا شده برابر با ۳۴۱3 میلیارد ریال بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۷۵ درصدی را تجربه کرده است. در این رشد، افزایش همزمان مقدار و نرخ فروش اثرگذار بوده است. شایان ذکر است که «بترانس» پیش بینی کرده در نیمه دوم سال جاری ۱۰۱۷۴ مگا ولت آمپر محصولات را در مجموع به قیمت ۶,۷۸8 میلیارد به فروش برساند.

سود حاصل از تسعیر ارز و سود فروش مواد اولیه دیگر منبع درآمدی شرکت محسوب می شود.
از جمله اهداف شرکت «ایران ترانفسور» توسعه بازارهای صادراتی، کاهش زمان تحویل و تولید کیفی محصولات، کاهش قیمت تمام شده، مدیریت نقدینگی، تنوع محصول به شمار می رود.

این شرکت با پیگیری مستمر مطالبات و اخذ پیش دریافت جهت قراردادهای جدید و خرید مواد اولیه از منابع مالی مشتریان در خارج از کشور و اخذ تسهیلات بانکی، قصد دارد منابع مالی خود را افزایش دهد. در حال حاضر، بالغ بر 5834 میلیارد ريال مانده تسهیلات مالی در حساب های درج شده است.

یکی از معضلات «بتراس» هزینه تولید بالا است که در همین راستا، در نظر دارد نیمه دوم سال جاری تجهیزات و ماشین آلات خود را نوسازی کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.