پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۶۸۸
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
0
پول نیوز - امروز پراید به کلی سر جایش متوقف شده و دیگر خودرو‌های سایپا رفتار دوگانه از خود نشان می‌دهند.
به گزارش پول نیوز، خودرو‌های سایپا امروز رفتار دوگانه‌ای در بازار دارد. پراید به کلی از جایش تکان نخورده و دیگر خودرو‌های سایپا بعضا با افزایش قیمت و بعضا با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل تیبا ۲ در حد ۴۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار امروز ۶۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. ساینا شرایط مشابهی دارد و با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به ۶۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان بازگشته است. امروز کوییک دنده‌ای در مدار گرانی حرکت می‌کند و با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۷۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

پراید امروز تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده است. پراید صندوق‌دار سایپا ۱۳۱ در بازار روی مرز ۵۰ میلیونی متوقف شده و حدود ۱۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک بدون تغییر نسبت به دیروز حدود ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود که تقریبا ۱۵ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب است. پراید وانت بیشترین اختلاف را با قیمت مصوب دارد. این خودرو سایپا در کارخانه ۴۰ میلیون قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار حدود ۱۷ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
 
پراید صندوقدار در ایستگاه 50 میلیون جاخوش کرد +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.