پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۶۷۱
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
0
پول نیوز - براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در بخش‌هایی از شمال غرب و غرب بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می‌شود.

به گزارش پول نیوز، براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، امروز در بخش‌هایی از شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر، دامنه‌های البرز و زاگرس مرکزی و از اواخر وقت مناطقی از شمال شرق و شرق کشور، بارش باران و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می‌شود.

این شرایط روز چهارشنبه برای استان‌های واقع در شمال شرق و شرق، برخی نقاط شمال غرب و ارتفاعات البرز شرقی ادامه خواهد داشت، همچنین در این روز برای جنوب سیستان و بلوچستان بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.


روز پنج شنبه برای استان‌های واقع در شمال شرق و ارتفاعات البرز بارش باران و برف، سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از شرق کشور بارش پراکنده، گاهی وزش باد و جنوب شرق کشور بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و روز جمعه برای سواحل دریای خزر و استان اردبیل بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و در بخش‌هایی از غرب و زاگرس مرکزی بارش پراکنده انتظار می‌رود.

روز شنبه فعالیت سامانه بارش زایی را در نیمه غربی کشور، استان‌های جنوبی، دامنه‌های زاگرس، سواحل غربی دریای خزر و ارتفاعات البرز خواهیم داشت.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.