پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۶۷۰
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
0
پول نیوز - سرمایه گذاری در صنعت بیمه باید به گونه ای باشد که سود ناشی از آن جذابیت کافی را برای بیمه گذاران ایجاد کند.

صنعت بیمه می تواند به یکی از منابع مهم تامین مالی کشور مبدل شود

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز،غلامرضا سلیمانی در جریان بازدید از شرکت بیمه سینا ضمن اعلام این مطلب افزود: اگر صنعت بیمه در بخش سرمایه گذاری و تمرکز بر افزایش سود، نوآوری کند افزایش ضریب نفوذ بیمه دور از دسترس نخواهد بود.

رییس کل بیمه مرکزی با تاکید بر اهمیت بهره گیری از فن آوری و دانش دیجیتالی در تمامی فعالیت های بیمه ای، تصریح کرد: تعامل تنگاتنگ واحدهای آی تی و حوزه فنی می تواند زمینه همگانی سازی محصولات بیمه ای را فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: انحصارگرایی در بخش فن آوری به سود صنعت بیمه نیست و باید به سمتی پیش برویم که درهای این صنعت به روی تمامی مجموعه های ارائه دهنده خدمات یکپارچه الکترونیکی باز باشد.

سلیمانی افزود: توسعه بیمه های زندگی با الگوسازی دیجیتالی و شفافیت در ارائه اطلاعات بیمه نامه به بیمه گذاران از رشد قابل توجهی برخوردار خواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی، پرداخت به موقع و دقیق تعهدات شرکت های بیمه در خصوص خسارات بیمه گذاران را عالی ترین جلوه رضایتمندی مردم دانست و افزود: سرمایه صنعت بیمه اعتماد مردم است و باید با ایفای تعهدات خود به بیمه‌گذاران از این سرمایه بزرگ صیانت کنیم.

رییس شورای عالی بیمه در بخش دیگری از سخنان خود از صنعت بیمه به عنوان صنعتی در مسیر توسعه یاد کرد و گفت: جمع آوری پول های خرد مردم بهترین روش برای افزایش سرمایه شرکت های بیمه است و با تداوم این روند صنعت بیمه می تواند به یکی از مهمترین منابع تامین مالی کشور مبدل شود.

وی تاکید کرد: صنعت بیمه باید این باور را در خود تقویت کند که می تواند به یکی از ستون های تامین مالی کشور مبدل شود و در سایه این باور است که صنعت بیمه به صنعتی تعیین کننده و کلیدی تبدیل خواهد شد.

وی در پایان بر ضرورت تعامل صنعت بیمه و نهادهای مرتبط اعم از وزارت بهداشت و راهنمایی و رانندگی سخن گفت و از تمامی شرکت های بیمه خواست تا با هم افزایی سازنده به اعتبار و توانمندی صنعت بیمه کمک کنند.

گفتنی است در این بازدید مدیرعامل شرکت بیمه سینا، اعضای هیئت مدیره و کارشناسان و کارکنان شرکت به طرح دیدگاه ها، مسائل و مشکلات خود پرداختند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.