پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۶۲۶
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
0
پول نیوز - شرکت بیمه کوثر با ترکیب مناسب فروش و کنترل خسارت، کسب رضایت مشتریان و سوداوری در بخش بیمه‌گری را در برنامه خود قرار داده است.

برنامه بیمه کوثر، رضایت مشتریان و سوداوری مناسب در بخش بیمه‌گری

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی نیروهای‌مسلح ضمن بیان مطلب فوق، افزود: بیمه کوثر در دو سال اخیر توانسته در توانگری مالی و سودآوری جایگاه برتر صنعت بیمه کشور را از آن خود کند.

ابراهیم محمودزاده تاکید کرد: بیمه کوثر همچنین توانسته است رضایت بیش از 80درصدی در بخش صدور و بیش از 70درصدی مشتریان را در بخش پرداخت خسارت به‌دست آورد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در پاسخ به این پرسش که «در نبود بیمه‌گرهای خارجی، شرکت‌های بیمه‌ داخلی برای پوشش پروژه‌های بزرگ دچار مشکل می‌شوند و به تشکیل کنسرسیوم روی می‌آورند، شما فضا را چگونه ارزیابی می‌کنید؟»، گفت: بیمه‌گرهای خارجی معمولا در پروژه‌های مربوط به حمل‌و‌نقل اعداد قابل توجهی دارند و اعتبارشان بد نیست، ضمن اینکه با شبکه تجاری بین‌المللی در ارتباط هستند و نمانامشان هم اثرگذار است. در این روند، برای شرکت‌های ایرانی که در شبکه جهانی قرار ندارند، کار سخت‌تر و هزینه‌ها بالاتر است، ولی با این‌حال در داخل کشور فضای بسیاری برای بیمه شدن و بیمه‌گری وجود دارد که در دل آن‌ها می‌توان بازارهای پنهان متعددی یافت.

وی افزود: شرایط قابل قبول بیمه کوثر در حال حاضر نشان می‌دهد که این شرکت توانسته است خود را از بسیاری از ریسک‌های موجود صنعت که سایر شرکت‌های هم‌گروه با آن دست به گریبان هستند مصون بدارد.

مدیرعامل ساتا تاکید کرد: روند مطلوب گذشته و بیمه‌شدن شرکت در مقابل بسیاری از ریسک‌ها در آینده و همچنین، داشتن پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل در بیمه کوثر از یک‌سو پناهگاهی امن برای بیمه‌گذاران و از سوی دیگر، یک محیط سرمایه‌گذاری مناسب برای سرمایه‌گذاران باشد.

محمودزاده با بیان اینکه در بیمه‌های مربوط به پروژه‌هایی چون پتروشیمی‌ها، پالایشگاه‌ها و... معمولا شرکت‌های داخلی به کنسرسیوم روی می‌آورند، خاطرنشان کرد: اگر این اعتبار بالاتر رود و بیمه مرکزی کمک کند، با اعتماد به صنعت بیمه کشور، رونق جدیدی حاصل و ریسک برای هلدینگ‌ها کاهش خواهد یافت.

وی یادآور شد: قطعا با مدیریت ریسک در صنعت بیمه کشور، شرکت‌های داخلی به سود خوبی دست می‌یابند و امید است این اتفاق خوب در عملکرد سال‌جاری شرکت‌های بیمه‌‌ای کشور به منصه ظهور برسد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.