پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۶۲۵
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
0
پول نیوز - خودرو‌های سایپا در بازار امروز روند افزایش قیمت در پیش گرفته‌اند و اغلب با گرانی به استقبال مشتریانشان آمده‌اند.

به گزارش پول نیوز، خودرو‌های سایپا امروز ساز گرانی را کوک کرده‌اند و اغلب با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ پا را فراتر گذاشته و افزایش قیمت یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر به ۶۶ میلیون تومان رسیده است. ساینا هم امروز یک میلیون تومان گران شده و هم‌قیمت با تیبا ۲ یعنی ۶۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. موج افزایش قیمت در بین خودرو‌های سایپا باعث شده کوییک دنده‌ای امروز در حد ۳۰۰ هزار تومان گران شود و به ۷۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برسد.

پراید امروز شرایطی مشابه دیگر خودرو‌های سایپا را تجربه می‌کند. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار امروز با افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار با نرخ ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پراید صندوق‌دار هم امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شده و دوباره روی مرز ۵۰ میلیون تومان ایستاده است. در این بین پراید وانت به عنوان گران‌ترین مدل پراید در بازار روی نرخ روز گذشته متوقف شده و ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.
 
وقتی سایپا ترمز می بُرد +جدول
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: