پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

January 2020 22 / چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸
عبور از پیش بینی ها با گسترش فضای صادرات؛
کد خبر: ۳۲۲۶۰۲
۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
0
پول نیوز - عملکرد «سیمان هگمتان» طی 11 ماه نشان از رشد دو برابری نسبت به گذشته دارد.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، آذر ماه شرکت «سیمان هگمتان» با کسب درآمد 390 میلیارد ريال خاتمه یافت. این میزان  درآمد نسبت به آبان ماه رشد جالب توجه 81 درصدی را نشان می دهد که عمدتا ناشی از بهبود فضای صادراتی است.

چرا که در آذر ماه میزان صادرات کلینکر بیش از 1425 درصد و سیمان 100 درصد افزایش داشته است. البته میزان فروش داخلی سیمان 12 درصد تنزل یافته است.

در مجموع، «سهگمت» طی دوره 11 ماهه منتهی به آذر سال جاری به درآمد 2 هزار و 775 میلیارد ريالی دست یافت که در مقایسه با عملکرد مدت مشابه سال گذشته حکایت شیرین بهبود را روایت می کند. افزایش 103 درصد در این دوره نیز ناشی از بهبود وضعیت فروش در بازارهای داخل و خارج بوده است. در بازار داخل فروش سیمان 62 درصد رشد داشته و در بازار خارج، صادرات کلینکر روند صعودی داشته است.

«سهگمت» 3000 میلیاردی می‌شود

در حالی «سهگمت» طی 11 ماه به درآمد 2 هزار و 775 میلیارد ريالی رسیده که در گزارش دوره 9 ماهه پیش بینی کرده بود تا پایان سال مبلغ درآمد به 2 هزار و 717 میلیارد ريال نزدیک شود. به این ترتیب، طی 11 ماه توانست از پیش بینی های خود عبور کند و پیش بینی می شود مبلغ کل درآمد از 3 هزار میلیارد ريال فراتر رود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: