پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۵۸۷
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
0
پول نیوز - شرکت بیمه "ما" در همایش سراسری مدیران و روسای شعب در دی ماه 1398در شهر یزد از طرح ویژه سپاس پلاس ، طرح مشترک مدیریت بیمه های عمر و سرمایه گذاری و بیمه های درمان رونمایی کرد.

از طرح جدید بیمه

 

به گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، فروزان رادمهر مدیر صدور بیمه های اشخاص بیمه "ما" در آئین رونمایی از این طرح گفت: طرح اولیه سپاس از آذر ماه سال 96 در راستای توسعه خدمات و تکمیل پوشش های بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری آغاز و طرح سپاس پلاس برای ارتقا پوشش های درمان تکمیلی و ارائه خدمات شایسته تر به بیمه گذاران بیمه های عمر و سرمایه گذاری در راستای مشتری مداری طراحی شد.

مرادی مدیر بیمه های عمر و سرمایه گذاری بیمه "ما" مهم ترین مزیت های طرح سپاس پلاس را امکان خرید همزمان با بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری، امکان تهیه پوشش درمان برای تمامی اعضای خانواده در طرح های برنزی و نقره ای با تکمیل فرم پرسشنامه پزشکی و بررسی توسط بیمه گر، امکان تهیه پوشش درمان خانواده برای مشتریان دارای بیمه نامه دو نفره برای هر دو نفر و امکان خرید طرح برای بیمه گذاران قدیمی بیمه های عمر و سرمایه گذاری عنوان کرد.

وی در ادامه افزود: بیمه نامه طرح سپاس پلاس همزمان با بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری برای بیمه گذاران صادر و ارسال خواهد شد. بیمه گذاران می توانند برای آگاهی از شرایط طرح سپاس پلاس به پروفایل شخصی خود در سایت تخصصی بیمه های زندگی و شعب و نمایندگی های شرکت بیمه "ما" در سراسر کشور مراجعه فرمایند.

مرادی در پایان خاطرنشان کرد: دارندگان بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری شرکت در سنوات گذشته به شرط تکمیل فرم پرسشنامه پزشکی و نداشتن اقساط معوق و در صورت لزوم آزمایشات پزشکی می توانند پس از فراخوان که متعاقبا اعلام خواهد شد برای پوشش در طرح سپاس پلاس اقدام نمایند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پروازهای فرودگاه مهرآباد برقرار شد
پول نیوز - پروازهای فرودگاه مهرآباد تهران با فروکش کردن شدت بارش برف از دقایقی قبل و نیز پاکسازی باند این فرودگاه، از سر گرفته شد.