پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۵۶۷
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۹
0
پول نیوز - مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت از تقویت محصولات ایرانی به جای محصولات کره‌ای و تولید برند ملی خبر داد.
به گزارش پول نیوز، عباس هاشمی مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت در خصوص ورود دو برند جدید به بازار لوازم خانگی، گفت: با توجه به افزایش دامنه تحریم‌ها که منجر به تعلیق همکاری دو شرکت کره‌ای با طرف‌های ایرانی برای تامین قطعات و مواد اولیه شد، طرف‌های ایرانی در جهت ادامه تولید خود منابع جدید و ثلث‌های جدید را پیش‌بینی کردند.

وی با اشاره به سیاست وزارت صمت در حمایت از تولید داخل و ساخت داخل گفت: طرف‌های ایرانی دو شرکت کره‌ای با استفاده از توان و ظرفیت داخلی کشور توانستند در جهت بومی‌سازی صنعت لوازم خانگی قدم بردارند.

وی اضافه کرد: طرف‌های ایرانی در ادامه تولیدات خود توانستند با تامین قطعات مورد نیاز و با جایگزین کردن محصولات ایرانی به جای محصولات کره‌ای برند ملی را تولید و آن را تقویت کنند.

هاشمی ادامه داد: با سرمایه گذاری‌های زیادی که در این زمینه انجام شده است، به زودی شاهد حضور محصولات برند‌های جدیددر سطح گسترده در کشور خواهیم بود که بخش قابل توجهی از نیاز بازار را پوشش خواهند داد.

مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت تاکید کرد: در حال‌حاضر تولیدات دو شرکت آغاز شده است همچنین تلویزیون‌های تولید شده این برند‌ها نیز تا پایان ماه و دیگر تولیدات لوازم خانگی آنها تا اوایل سال ۹۹ وارد بازار می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.