پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۳۲۲۵۶۱
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۷
0
پول نیوز - بنا بر اعلام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شکایت از بیمه آسیا در شش ماهه اول سال 1398 نسبت به مدت مشابه سال قبل، 41 درصد کاهش یافته است.

کاهش چشمگیر شکایات از بیمه آسیابه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با انتشار آماری از شکایت های مکتوب دریافت شده بابت عملکرد شرکت های بیمه در شش ماهه اول سال 1398 اعلام کرد، گزارش های ثبت شده در سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایات بیمه گذاران در ارتباط با عملکرد بیمه آسیا در این مدت، نسبت به مدت مشابه سال قبل، 41 درصد کاهش داشته است.


بر اساس این گزارش و با توجه به کاهش 24 درصدی شکایات مکتوب از شرکت های بیمه در شش ماهه اول سال 1398 نسبت به مدت مشابه سال قبل ، کاهش شکایات از بیمه آسیا، 17 درصد از متوسط کاهش شکایات شرکت های بیمه، پایین تر بوده است.


در گزارش بیمه مرکزی آمده است، با توجه به سهم 8/9درصدی بیمه آسیا از پرتفوی صنعت بیمه و سهم 5/5درصدی شکایات از این شرکت، وضعیت بیمه آسیا در شاخص نسبت سهم شکایات به سهم پرتفو، در وضعیت مطلوب قرار دارد.


گفتنی است، سامانه یکپارچه رسیدگی به شکایات بیمه گذاران، برای سهولت ثبت شکایات توسط مردم در سراسر کشور و رسیدگی به شکایات در سریع ترین زمان، در ابتدای سال 1393 توسط اداره رسیدگی به شکایات بیمه مرکزی راه اندازی شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
اعلام آماده‌باش نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور نسبت به ادامه بارش‌ها و کاهش دما در روز‌های آتی به استانداران آماده‌باش اعلام کرد.