پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

سبد سنگین این شرکت از درآمد؛
کد خبر: ۳۲۲۵۲۳
۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
0
پول نیوز - افزایش تعداد شعب و تنوع محصولات سبب شده تا «افق» همچنان روی مدار صعودی باقی بماند و رشد جالب توجهی در درآمدزایی به ثبت برساند.

به گزارش واحد تحلیل و ارزیابی پول نیوز (تاپ)، شرکت «فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش» در آذر ماه 8 هزار و 438 میلیارد ريال درآمد کسب کرد که نسبت به آبان ماه رشد 6 درصدی را نشان می دهد.

بیشترین درآمد شرکت از محل فروش محصولات خوراکی و پروتئینی است که در این ماه به ترتیب رشد 8 و 5 درصدی را تجربه کردند. نرخ های فروش این دو محصول و برخی محصولات دیگر نیز اندکی با ماه گذشته تفاوت داشته و افزایش یافته بودند.


به طور کلی، «افق» در دوره 9 ماهه منتهی به آذر سال 98 بیش از 61 هزار و 165 میلیارد ريال درآمد عملیاتی شناسایی کرد که در مقایسه با دوره مشابه سال 97 رشد جالب توجه 72 درصدی را نشان می دهد.


«افق» از جمله شرکت هایی است که در سال جاری تعداد شعب فروشگاهی خود را افزایش داد و بازار خود را وسیع‌تر و گسترده‌تر از گذشته کرد. همین موضوع سبب شده تا درآمد فروش شرکت در هر ماه از ماه قبل از آن بیشتر باشد. به این ترتیب، روند صعودی را ترک نکرده و همچنان در اندیشه کسب درآمدهای بیشتر است.
«افق» روند صعودی را ترک نمی کند

شایان ذکر است که «افق» برآورد کرده بود در پایان سال جاری درآمدی بیش از 87 هزار میلیارد ريال بدست آورد که تا پایان دوره 9 ماهه موفق به 70 درصد از این رقم را پوشش داده است. با توجه به گسترش فعالیت ها و افزایش تعداد شعب تا پایان سال و همچنین، افزایش فروش در ماه های پایانی سال به دلیل نزدیک شدن به عید نوروز، انتظار می رود شرکت بتواند بیش از رقم پیش بینی شده درآمدزایی داشته باشد و به نظر می رسد توانایی کسب درآمد 90 هزار میلیارد ريالی را دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.