February 2020 25 / سه‌شنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۳۲۲۵۰۳
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
0
پول نیوز - معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر از برگزاری جشنواره خودپرداز این بانک خبر داد و گفت: بیش از 2 میلیارد ریال جایزه نقدی برای شرکت کنندگان این جشنواره در سه ماه پایانی سال پیش بینی شده است.

میلیاردها ریال جوایز نقدی در جشنواره خودپرداز بانک شهربه گزارش گروه بانک و بیمه پول نیوز، رحیم طاهری با بیان این مطلب اظهار کرد: به منظور تعامل بیشتر با مشتریان و شهروندان، این بانک جشنواره خودپردازهای خود را در مدت زمان سه ماه پایانی سال برگزار می کند.


وی افزود: تمامی دارندگان کارت های شتابی در صورت استفاده از خدمات دستگاه های خودپرداز، خود پرداز خوددریافت، و وب کیوسک های بانک شهر (مستقر در پیشخوان های شهرنت بانک شهر و یا سایر مکان ها) در طول دوره جشنواره (سه ماه پایانی سال) می توانند در این جشنواره شرکت کرده و از بیش از دو میلیارد ریال جوایز نقدی بهره مند شوند.


طاهری با اشاره به نحوه شرکت در جشنواره و امتیازدهی به شرکت کنندگان اظهار کرد: برای تراکنش های دریافت وجه با میانگین برداشت وجه از یک میلیون تا یک میلیون و پانصد هزار ریال ( 2 امتیاز) ، میانگین برداشت وجه یک میلیون و پانصد هزار ریال و بیشتر( 5 امتیاز)، انتقال وجه از کارت شهر به کارت های شتاب( 1 امتیاز) ، از کارت های شتاب به کارت بانک شهر( 3 امتیاز) ، از کارت های شتاب به کارت های شتاب( 4 امتیاز) ، پرداخت قبض( 1 امتیاز) ، مانده گیری( 1 امتیاز) محاسبه و در قرعه کشی ماهانه شرکت داده خواهند شد.


وی خاطر نشان کرد: در این جشنواره، تراکنش های دریافت وجه کمتر از یک میلیون ریال مشمول امتیاز نمی شود.


معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر گفت: برای شرکت کنندگان در این جشنواره در ماه اول 40جایزه 10میلیون ریالی و 20جایزه 20میلیون ریالی، در ماه دوم 30جایزه 10میلیون ریالی و 15 جایزه 20میلیون ریالی، در ماه سوم 30جایزه 10میلیون ریالی ، 15 جایزه 20میلیون ریالی و یک جایزه 250 میلیون ریالی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.